Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Українські ІТ-компанії залучили 350 млн доларів інвестицій
Попри війну, IT-сфера в Україні зростає. За 9 місяців року обсяг комп'ютерних послуг зріс на 13%, а експорт – на 23%.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Мінекономіки.
У міністерстві представники підприємств та організацій, що працюють у сфері ІТ, зустрілись з міністеркою економіки Юлією Свириденко та головою податкового комітету Ради Данилом Гетманцевим.
За даними Асоціації "IT Ukraine", сфера IT продемонструвала зростання на 13%. Експорт комп’ютерних послуг зріс на 23% порівняно з попереднім роком. Українські ІТ-компанії залучили 350 млн доларів інвестицій, навіть у воєнних умовах понад 80% компаній зберегли майже 100% своїх контрактів.
"Підприємствами сфери сплачено за цей період 48 млрд грн податків. Понад пів мільярда доларів спрямовано на підтримку ЗСУ та гуманітарної сфери", – йдеться в повідомленні.
Це спільнота українських IT-спеціалістів, яку створили після початку повномасштабного вторгнення. Вони зібралися для того, аби протидіяти ворогу як в кіберпросторі, так і в інформаційному. У лютому про створення цієї спільноти офіційно оголосив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Запросили для цього всіх охочих представників IT- сфери.
За час своєї роботи IT-армія відбила велику кількість ворожих атак. Водночас вона також наносила і власні. Станом на 30 серпня повідомлялося про понад 6 тисяч здійснених атак на веб-ресурси рф та Білорусі. Мова йде здебільшого про сайти державних установ, банківських систем, псевдоЗМІ, воєнторгів і т.д.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.