«Ми повинні визнати, що він слухає багато сміття про Україну. У нього є люди, які говорять йому на вухо нісенітниці про війну, про першопричини війни, про НАТО. Ми всі знаємо, що це маячня, але він це чує».
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Свого часу і я переживала такі емоції у 18 років коли не могла бути зі своїм чоловіком, але я його відпустила щоб потім через 8 років стати його дружиною та подарувати трьох дітей! Ця пісня автобіографічна, музика та текст писала відштовхуючись від мого минулого.Свого часу і я переживала такі емоції у 18 років коли не могла бути зі своїм чоловіком, але я його відпустила щоб потім через 8 років стати його дружиною та подарувати трьох дітей! Ця пісня автобіографічна, музика та текст писала відштовхуючись від мого минулого.
У фіналі зійдуться п'ятикратний володар титулу «Севілья» та триразовий переможець Кубку УЄФА «Інтер».
У фіналі зійдуться п'ятикратний володар титулу «Севілья» та триразовий переможець Кубка УЄФА «Інтер».
Про фіналістів і їх шлях до головного матчу сезону розповість Інформатор .
У п'ятницю, 21 серпня, відбудеться фінальний поєдинок розіграшу Ліги Європи. На стадіоні «Рейн Енегрі» в Кельні зустрінуться «Севілья» та міланський «Інтер». Обидві команди вже вигравали Лігу Європи або її попередника Кубок УЄФА. І якщо «Севілья» востаннє вигравала трофей в 2016 році, то успіхи «Інтера» припали на 90-ті роки ХХ століття.
«Севілья» у 2020 році відзначила круглу дату - 130 років від дня заснування клубу. За всю свою довгу історію «Севілья» всього один раз була чемпіоном Іспанії. Сталося це в сезоні 1945/46. Також команда п'ять разів вигравала Кубок Іспанії (останній в сезоні 2009/10) та один раз Суперкубок країни у 2007 році. На європейській арені іспанцям вдалося двічі виграти Кубок УЄФА (2005/06, 2006/07), три рази перемогти в Лізі Європи (2013/14, 2014/15, 2015/16) і завоювати Суперкубок УЄФА у 2007 році.
У поточному сезоні в груповому етапі Ліги Європи «Севілья» по два рази обіграла «Карабах» (Азербайджан) (3: 0 і 2: 0) і «Ф91 Дюделанж» (Люксембург) (3: 0 і 5: 2). З кіпрським клубом «АПОЕЛ» іспанці обмінялися перемогами з 1: 0. «Севілья» впевнено виграла групу і в 1/16 фіналу зустрілася з румунським ЧФР "Клуж", який пройшла лише завдяки правилу виїзного голу (1: 1 і 0: 0). Далі «Севілья» в 1/8 перемогла 2: 0 «Рому», а в чвертьфіналі - «Вулверхемптон» 1: 0. Суперником «Севільї» в 1/2 фіналу був грізний «Манчестер Юнайтед» та й тут іспанці були сильніші 2: 1.
«Інтернаціонале» ( «Інтер») свою історію веде з 1908 року. Команда 18 разів ставала чемпіоном Італії, 7 разів вигравала Кубок та 5 разів Суперкубок країни. «Інтер» перемагав в Кубку європейських чемпіонів (1964 і 1965) та вигравав Лігу чемпіонів (сезон 2009/10). Також на рахунку команди 3 Кубки УЄФА (1991, 1994, 1998) та 3 міжконтинентальних кубки (1964, 1965, 2010).
Сезон в єврокубках «Інтер» розпочав з групового етапу Ліги чемпіонів. Команда стартувала з домашньої нічиєї 1: 1 зі «Славією», потім поступилася в гостях «Барселоні» 1: 2. У матчах з «Боруссією» (Дортмунд) «Інтер» перемігши вдома 2: 0, в гостях поступився 2: 3. Потім були перемога над «Славією» 3: 1 та поразка від «Барселони» 1: 2. Посівши третє місце в групі, «Інтер» продовжив свої виступи вже в Лізі Європи, де на стадії 1/16 фіналу двічі обіграв болгарський «Лудогорец» 2: 0 і 2: 1. В 1/8 фіналу італійський клуб з рахунком 2: 0 переміг іспанський «Хетафе», а у чвертьфіналі «Байєр» (Леверкузен) 2: 1. Суперником «Інтера» по півфіналу став «Шахтар». Забивши три м'ячі після помилок гравців донецької команди, італійці завершили матч впевненою перемогою 5: 0.
У майбутньому матчі букмекери віддають перевагу італійській команді. Шанси на перемогу «Севільї» та на нічийний результат в основний час приблизно рівні
«Севілья» - «Інтер». Прогнози букмекерів: перемога першої - 3,45, нічия - 3,5, перемога другої - 2,17;
Початок матчу о 22:00.
Інформатор буде стежити за ходом поєдинку та розповість вам про значимі події матчу.
Раніше ми повідомляли про перемоги "Севільї" та "Інтеру" в матчах 1/2 фіналу Ліги Європи .