RU
Головна
Наука
Технології
16:52, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

Сервіс потокової передачі музики Apple Music тепер доступний на PlayStation 5. Таким чином, PS5 стала першою ігровою консоллю з повною інтеграцією з Apple Music. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на блог PlayStation . Тепер користувачі PS5 з підпискою Apple Music можуть насолоджуватися більш ніж 90 мільйонами пісень з Apple Music, десятками тисяч відібраних плейлистів, музичними кліпами у форматі 4K. Також користувачам доступні композиції у прямому ефірі на Apple Music Radio та персональні плейлисти. Така інтеграція дозволяє користувачам прослуховувати музику до, під час або після гри. Фонове відтворення музики Користувачі PS5 можуть запустити програму Apple Music перед тим, як розпочати гру, або під час гри, натиснувши кнопку PS на бездротовому контролері DualSense, увійшовши до центру керування та вибравши картку Музика (Music Function). Там підписники Apple Music можуть знайти рекомендації щодо вибору музики для гри, в яку вони грають, або вибрати один із плейлистів зі своєї бібліотеки або інших плейлистів, створених алгоритмами Apple Music. Безшовне відтворення музичних відео Підписники Apple Music також можуть знаходити та дивитися музичні відеокліпи різних виконавців у програмі Apple Music. Якщо користувач зайде в гру або програму - звук із кліпу продовжуватиме відтворюватися. Якщо ви хочете повернутися до перегляду кліпу, можете продовжити перегляд з будь-якого моменту пісні без переривання музики. Щоб почати, власникам PS5 необхідно завантажити програму Apple Music з мультимедіа на PS5 і зв'язати свій обліковий запис Apple Music, дотримуючись інструкцій на екрані. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Сервіс Apple Music з'явився на PlayStation 5

Читать на русском
Сервіс Apple Music з'явився на PlayStation 5

Користувачі можуть слухати музику безпосередньо під час гри.

Сервіс потокової передачі музики Apple Music тепер доступний на PlayStation 5. Таким чином, PS5 стала першою ігровою консоллю з повною інтеграцією з Apple Music.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на блог PlayStation .

Тепер користувачі PS5 з підпискою Apple Music можуть насолоджуватися більш ніж 90 мільйонами пісень з Apple Music, десятками тисяч відібраних плейлистів, музичними кліпами у форматі 4K. Також користувачам доступні композиції у прямому ефірі на Apple Music Radio та персональні плейлисти. Така інтеграція дозволяє користувачам прослуховувати музику до, під час або після гри.

Фонове відтворення музики

Користувачі PS5 можуть запустити програму Apple Music перед тим, як розпочати гру, або під час гри, натиснувши кнопку PS на бездротовому контролері DualSense, увійшовши до центру керування та вибравши картку Музика (Music Function). Там підписники Apple Music можуть знайти рекомендації щодо вибору музики для гри, в яку вони грають, або вибрати один із плейлистів зі своєї бібліотеки або інших плейлистів, створених алгоритмами Apple Music.

Безшовне відтворення музичних відео

Підписники Apple Music також можуть знаходити та дивитися музичні відеокліпи різних виконавців у програмі Apple Music. Якщо користувач зайде в гру або програму - звук із кліпу продовжуватиме відтворюватися. Якщо ви хочете повернутися до перегляду кліпу, можете продовжити перегляд з будь-якого моменту пісні без переривання музики. Щоб почати, власникам PS5 необхідно завантажити програму Apple Music з мультимедіа на PS5 і зв'язати свій обліковий запис Apple Music, дотримуючись інструкцій на екрані.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.