“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Дані про перенесену хворобу мають бути внесені лікарем до електронної системи охорони здоров'я
Українці, які перехворіли на коронавірус, можуть отримати відповідний сертифікат у додатку "Дія", але не раніше ніж на 15 день після встановлення діагнозу. Інформацію про перенесену хворобу лікар зобов'язаний внести в електронну систему охорони здоров'я.
Про це на брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров'я України з питань цифрового розвитку Марія Карчевич, повідомляє Інформатор.
Документ про одужання вже використовують понад 300 тисяч українців, які успішно завантажили сертифікат через "Дію". Він діє лише для тих, у кого лікар встановив діагноз COVID-19 не раніше, ніж за 105 днів до запуску сертифікату і далі. Згідно з рекомендаціями ВООЗ, після хвороби можна щеплюватися не пізніше ніж за 3 місяці з дня появи симптомів.
"Згенерувати такий документ у додатку можна не раніше ніж на 15 день після встановлення діагнозу. Термін дії документа складає 90 днів і рахуватиметься з дня завантаження", - уточнила Карчевич.
Зазначимо, тепер отримати COVID-сертифікат у додатку «Дія» стало простіше – для цього не потрібний електронний підпис. Користувачам потрібно зайти в додаток або портал, натиснути «Отримати сертифікат», і все. Сертифікат згенерується. Підписувати запит на сертифікат не потрібно. Онлайн-інструкція доступна за посиланням.
Нагадаємо, у додатку «Дія» більше не можна видалити COVID-сертифікат. Крім того, названо одне із найсерйозніших ускладнень від коронавірусу.
Також Інформатор писав, як перевірити справжність COVID-сертифіката.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.