Історія цієї пісні — доволі трагічна й сумна. Вона була написана ще давно, і це фіт із моїм товаришем, який, на жаль, два тижні тому пішов із життя. На жаль, він не встиг почути фінальну версію пісні.
Унаслідок ракетного удару по Полтаві поранено 16 людей, серед яких є двоє дітей
Унаслідок ракетного удару росіян по Полтаві, який армія РФ нанесла у понеділок, 17 червня, поранення отримали 16 людей. Серед постраждалих є двоє дітей. Попередньо ворог вдарив по цивільній інфраструктурі крилатою ракетою Х-59.
Подробиці удару по Полтаві повідомила обласна прокуратура. Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни.
"Попередньо ворог вдарив по цивільній інфраструктурі крилатою ракетою Х-59. Унаслідок удару поранень зазнали мирні жителі – наразі відомо про 16 людей, серед яких двоє дітей. Шістьох осіб госпіталізували, інші отримали медичну допомогу на місці", - йдеться у повідомленні.
У прокуратурі зазначають, що внаслідок ракетного удару пошкоджено кілька багатоповерхових будинків та гаражів. Також є руйнування у приміщенні дитячого садка. Лінії електропередач також пошкоджено, у частині міста немає світла.

Як писав Інформатор, 17 червня росіяни вдарили по Полтавщині, поціливши по об'єкту цивільної інфраструктури. Спочатку було відомо про 9 постраждалих, пізніше - про 12. В ОВА повідомляли, що ще декілька людей можуть бути під завалами. Після 20:00 години у місті знову оголосили повітряну тривогу.
Крім того, цього ж дня ударили по Дніпропетровщині. У Покровській громаді Нікопольського району вони скинули боєприпас з безпілотника та запустили дрон-камікадзе. Пошкоджено два приватні будинки, господарську споруду, автомобіль. А на Херсонщині вони прицільно випустили по цивільній автівці дрон і убили водія.
Нагадаємо, 17 червня, у лікарні помер цивільний чоловік, який отримав поранення під час ракетних ударів росіян по Полтавській області минулого тижня. Відтак внаслідок цієї атаки по Миргородському району є одна жертва і восьмеро поранених.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.