«Ця пісня для мене — історія про щось дуже особисте, навіть інтимне. «Нас нема» — це не про втрату, а про втечу в свій окремий світ, де є тільки двоє. Це про тишу, яка часом голосніша за будь-які слова, про той момент, коли весь світ зникає, і залишається лише тепло дотику та глибина погляду".
Кандидатуру досвідченого дипломата запропонував новий президент США Джо Байден
Сенат США затвердив кандидатуру дипломата Ентоні Блінкена на пост держсекретаря США. Тоні Блінкен відомий своєю проукраїнською позицією і тим, що має українське коріння.
Його предки емігрували до Штатів з Києва, а до цього сім'я жила в Переяславі, - передає Інформатор з посиланням на Голос Америки .
На цей пост Блінкена висунув сам Байден. Дипломат є впливовою фігурою у Вашингтоні. Так, в адміністрації колишнього президента США Барака Обами він займав другу за значенням посаду в Держдепі.
Під час слухань у Комітеті Сенату з міжнародних відносин минулого тижня Блінкен виступив за надання військової допомоги Україні.
«Я підтримую надання Україні оборонної допомоги. Я дуже підтримую, щоб продовжити забезпечення України програмою тренування (військової - прим. ред.)», - зазначив Блінкен.
Також він зазначив, що США повинні допомогти Україні впоратися з проблемами всередині країни. Наприклад, зростити інститути, які зможуть «перемогти корупцію для побудови демократії».
Блінкен може принести присягу і вступити на посаду вже до кінця дня 26 січня.
В українському МЗС вже відреагували на призначення дипломата і назвали новий майбутній етап співпраці двох країн - України та США - «чудовим акордом в трансатлантичній єдності».
«Вітаю Ентоні Блінкена з призначенням на посаду Державного секретаря США. Розраховую на подальше зміцнення стратегічного партнерства України і США на благо обох народів. Наша співпраця як двох союзників буде чудовим акордом у трансатлантичній єдності », - написав глава МЗС України Дмитро Кулеба в Twitter.
Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський привітав Байдена з перемогою на виборах в США.
Також повідомлялося, що Україна сподівається на «особливу співпрацю» з США за Байдена .