“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Нападники вигукували фразу "свободу росії" та шукали причини для конфлікту
У німецькому місті Бремен стався напад на українців. Група із семи молодих росіян накинулась на чотирьох українців, побивши та пограбувавши їх. В одного з нападників, який виявився неповнолітнім, був пістолет. Поліція затримала його.
Про напад на українців у німецькому місті Бремен пише видання Bild. Він стався ще 31 жовтня, але про це стало відомо від поліції лише тепер.
Як пишуть журналісти, четверо 19-річних українців сиділи на лавці в парку біля головного залізничного вокзалу. До них підійшла група росіян, які викрикували "Свободу росії!". Їх було семеро. Один з них, 16-річний, витягнув пістолет та почав погрожувати українцям. Потім вдарив одного з них по голові та разом зі своїми друзями відібрав у нього годинник і навушники. Зав'язалась бійка, нападники утекли.
Українці повідомили про це у поліцію. Нападника, який розмахував пістолетом, затримали і передати його законним опікунам. Чи понесуть росіяни відповідальність за свої дії, Bild не повідомляє.
Наприкінці серпня у Німеччині стався жахливий, але остаточно не підтверджений офіційно, випадок: у місті Айнбек невідомий чоловік ледве не вбив українську дитину. 10-річний хлопчик, який розмовляв укранською, роздратував перехожого. Той вимагав перейти на російську. А після відмови скинув хлопчика з мосту і намагався добити скляною пляшкою. Дитина вижила. Раніше, у січні, в Берліні троє російськомовних чоловіків напали на молодих українок, які теж спілкувалися рідною мовою.
У Чехії поліція відкрила справу проти чоловіка, який жорстоко побив двох українок у місті Пласи. А у польському місті Ополе місцеві чоловік і жінка напали на тернополянку та трьох її дітей. Ці поляки були симпатиками путіна і оскаженіли, почувши українську мову. Також у Польщі поліція затримала трьох осіб, причетних до нападу на двох 16-річних підлітків з України - це сталося у Гданську.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.