Селезньов повернувся в Прем'єр-лігу, СК «Дніпро-1» обіграв «Чорноморець»

«Чорноморець» свій домашній матч проводив у Дніпрі.

Колишній гравець «Шахтаря», «Дніпра» і збірної України Євген Селезньов провів перший матч у складі «Миная». СК «Дніпро-1» у формально гостьовому матчі не залишив шансів «Чорноморцю».

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги й результати зустрічей повідомляє Інформатор із посиланням на УПЛ.

У суботу, 31 липня, двома поєдинками продовжилася програма другого туру УПЛ. В Ужгороді «Минай» приймав «Олександрію». На поле стадіону «Авангард» команди вийшли в таких складах:

Минай: Кучер, Багайоко, Ліховідько, Векляк, Горін, Книш, Кулієв, Петрусенко, Хахльов, Селезньов, Білоног.

Запасні: Кемкін, Семенко, Коваленко, Матич, Ахмедзаде, Байдал, Месхі, Вишневський, Гончар.

Олександрія: Білик, Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков, Калюжний, Демченко, Ковалець, Шастал, Устименко, Третьяков.

Запасні: Горох, Мельник, Стецьків, Спінеллі, Дришлюк, Кожушко, Одарюк, Копина, Новіков.

У складі «Миная» дебютував Євген Селезньов. Футболіст постарається стати кращим бомбардиром в історії чемпіонатів України, випередивши Реброва й Шацьких.

Стартові хвилини поєдинку запам'яталися хіба що жовтою карткою Петрусенко за грубу гру проти Устименка. Час минав, на полі було багато боротьби, а ось створити якусь загрозу біля воріт суперника жодна з команд не могла.

Можливість відкрити рахунок зі штрафного на 29-й хвилині отримав «Минай», але Книш пробив поруч із лівою штангою, та й голкіпер «Олександрії» ситуацію контролював.

На 41-й хвилині Бабогло протягнув м'яч до штрафної «Миная» й завдав удар здалеку, але пробити Кучера не зміг. Господарі відповіли ударом Селезньова під поперечину, і тепер уже Білик зіграв надійно й забрав м'яч на лінії воріт.

У перерві Селезньов отримав жовту картку, про що арбітр повідомить головних тренерів команд. На самому початку другого тайму вийшов на заміну Спінеллі з правого краю штрафного пробив поруч із дальньою стійкою воріт «Миная».

На 51-й хвилині Горін зі штрафного пробив у руки Білику. Через 6 хвилин Багайоко зліва навісив у штрафну, а Селезньов із лінії воротарського, головою завдав удару вище воріт.

На 76-й хвилині комбінацію «Олександрії» ударом у правий кут завершував Одарюк. Кучер, витягнувшись у струнку, дістав м'яч і перевів його на кутовий. А на останній хвилині основного часу матчу господарі відкрили рахунок. Багайоко навісив у штрафну, Вишневський підібрав відскок і з лінії воротарського всадив м'яч під поперечину.

Другий матч дня проходив у Дніпрі, хоча номінальним господарем поля був «Чорноморець». Річ у тому, що газон стадіону в Одесі прийшов у непридатність після концертів естрадних виконавців. На відновлення трав'яного покриття може піти кілька тижнів, і поки одесити не зможуть грати вдома.

Команди грали в таких складах:

Чорноморець: Кучерук, Скорко, Михайленко, Дубко, Кузик, С. Кравченко, Кадірі, Брагару, Авагімян, Штогрин, Ванат.

Запасні: Варакута, Долгов, Тлумак, Вачіберадзе, Надольский, Ісаєнко, Бугай, Сухоручко, Мащенко.

СК Дніпро-1: Паст, М. Кравченко, Адамюк, Сваток, Дубінчак, Піхальонок, Ді Франко, Назаренко, Джурасек, Чуже, Довбик.

Запасні: Кожокару, Батагов, Ігнатенко, Когут, Білл, Ярмолюк, Русин.

Перший небезпечний момент створили гравці «Дніпра-1». Довбик у центрі поля обікрав Кадірі й організував контратаку. Чуже в штрафний уклав захисника і пробив, але Кадірі встиг повернутися у підкаті та заблокував удар.

Гра проходила в невисокому темпі – позначалася спекотна погода. СК «Дніпро-1» контролював м'яч, а «Чорноморцю» часом не вистачало впевненості. На 32-й хвилині Чуже прийняв м'яч після закидання в штрафну і другим дотиком, з лінії воротарського, пробив вище воріт.

На 38-й хвилині Чуже від лицьової лінії з лівого краю штрафного прострілив у центр. Довбик у боротьбі із захисником завдав удар, але Кучерук парирував удар. Однак уже через 2 хвилини СК «Дніпро-1» відкрив рахунок. Чуже віддав у штрафну, і відірвався від опікуна Піхальонок пробив Кучерука.

На 51-й хвилині «Чорноморець» пропустив вдруге. Назаренко прострілив справа, м'яч потрапив у Дубко і влетів у ближній кут. Через 10 хвилин СК «Дніпро-1» забив втретє. Після розіграшу кутового Адамюк пробив бічними ножицями, і м'яч рикошетом спершу від Дубко, а потім і від поперечини опинився у воротах «Чорноморця».

Піхальонок зважився на удар метрів із двадцяти п'яти і влучив у праву штангу. На 82-й хвилині Кучерук відбив удар Ярмолюка, а в Чуже, який зіграв на добиванні, м'яч зрізався з ноги. СК «Дніпро-1» здобув впевнену перемогу, а «Чорноморець» другий матч поспіль програв із рахунком 0:3.

• «Минай» - «Олександрія» 1:0 (Вишневський, 90);
  • «Чорноморець» - СК «Дніпро-1» 0:3 (Піхальонок, 40, Дубко 51 (автогол), Адамюк, 61).

Програма другого туру продовжиться 1 і 2 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів другого туру УПЛ, про перемогу Еліни Світоліної в матчі за «бронзу» олімпійського тенісного турніру, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 31 липня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.