“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Минулорічні навчання стали наймасштабнішими за більш ніж 20 років
На військові навчання Sea Breeze-2022 в Україні запросили понад 60 країн. В Одесі відбулася перша конференція щодо їх планування.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Держприкордонслужбу України .
Українські прикордонники на навчаннях Sea Breeze-2022 тренуватимуться з представниками сил безпеки України, країн НАТО та партнерів Альянсу у морському, авіаційному та сухопутному секторах. Бійців Південного регіонального управління та мобільного підрозділу "Дозор" задіють у протидесантних заходах.
Морську охорону цього року представлять 9 кораблів. Згідно з планами, кораблі та катери у складі міжнародних та міжвідомчих тактичних груп контролюватимуть цивільне судноплавство, проводитимуть артилерійські стрільби, відпрацьовуватимуть події в нападі та обороні, зокрема протидиверсійну оборону корабля, заходи протиповітряної оборони. Учасники проведуть тренувальну операцію з порятунку людей та пошуку судна-порушника.
Для тренувань на річці, а цього року це буде не Дунай, а Дніпро – залучатимуть сили Ізмаїльського загону Морської охорони. Спецназівці Морської охорони відпрацюють весь цикл підготовки, від висадки з вертольота до знаходження небезпечних підводних об'єктів, їх підняття та знешкодження.
Зазначається, що кількість учасників навчань постійно зростає. Торішні навчання стали наймасштабнішими за понад 20 років. У них брали участь 32 бойові кораблі, 40 літаків та п'ять тисяч осіб особового складу з 17 країн-членів НАТО, а також партнерів Альянсу. Цього року запрошення отримали понад 60 країн та міжнародних організацій.
Чергова плануюча конференція відбудеться у березні 2022 року.
Нагадаємо, на навчаннях Sea Breeze-2021 десантника унесло в море. Крім того, авіація РФ провела польоти у Чорному морі під час навчань Україна – США Sea Breeze.
Також Інформатор писав, що в Україні відбудуться навчання НАТО з кібербезпеки .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .