Головна
Україна
14:45, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

Збройні Сили України успішно звільняють від окупантів населені пункти Харківської області. За останні дні деокупували вже понад 30 міст та сіл. Також стало відомо, що російських загарбників вигнали й з Куп'янська. Про це повідомила Служба безпеки України та показала кадри зі звільненого міста. Фото з військовими спецслужба опублікувала у своєму Telegram-каналі. "Спецпризначенці ЦСО "А" СБУ в Куп’янську, який був і завжди буде українським! Ми звільнимо нашу землю до останнього сантиметра! Йдемо далі!" - йдеться в повідомленні. Українські військові в Куп’янську Куп'янськ Куп’янськ – це містечко на Харківщині за 5 км від російського кордону, де мешкає близько 30 тис. жителів. У Куп’янськ ворожа техніка зайшла на 4-й день повномасштабного вторгнення. Тамтешній міський голова Геннадій Мацегора чи не єдиний керівник населеного пункту в Україні, який офіційно погодився співпрацювати з окупантами. Він забезпечив бойовиків житлом, їжею та бензином. А от жителі Куп’янська миритися з цим не стали, неодноразово виходили на проукраїнські мітинги, вимагали в рашистів звільнити місто і відпустити з полону патріотів. Втрата Куп'янська та інших тилових районів перешкоджатиме зусиллям росії щодо підтримки наступальних та оборонних операцій, але не повністю переріже російські комунікації з Ізюмом. Куп'янськ на карті Нагадаємо, ми розповідали, що потрібно українській армії для деокупації всіх територій.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

СБУ показала фото зі звільненого Куп'янська

Читать на русском

Окупанти втекли з Куп'янська

Читать на русском
СБУ показала фото зі звільненого Куп'янська

Окупанти втекли з Куп'янська

Збройні Сили України успішно звільняють від окупантів населені пункти Харківської області. За останні дні деокупували вже понад 30 міст та сіл. Також стало відомо, що російських загарбників вигнали й з Куп'янська.

Про це повідомила Служба безпеки України та показала кадри зі звільненого міста. Фото з військовими спецслужба опублікувала у своєму Telegram-каналі.

"Спецпризначенці ЦСО "А" СБУ в Куп’янську, який був і завжди буде українським! Ми звільнимо нашу землю до останнього сантиметра! Йдемо далі!" - йдеться в повідомленні.

Українські військові в Куп’янську

Куп'янськ

Куп’янськ – це містечко на Харківщині за 5 км від російського кордону, де мешкає близько 30 тис. жителів. У Куп’янськ ворожа техніка зайшла на 4-й день повномасштабного вторгнення. Тамтешній міський голова Геннадій Мацегора чи не єдиний керівник населеного пункту в Україні, який офіційно погодився співпрацювати з окупантами. Він забезпечив бойовиків житлом, їжею та бензином. А от жителі Куп’янська миритися з цим не стали, неодноразово виходили на проукраїнські мітинги, вимагали в рашистів звільнити місто і відпустити з полону патріотів.

Втрата Куп'янська та інших тилових районів перешкоджатиме зусиллям росії щодо підтримки наступальних та оборонних операцій, але не повністю переріже російські комунікації з Ізюмом.

Куп'янськ на карті

Нагадаємо, ми розповідали, що потрібно українській армії для деокупації всіх територій. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.