Головна
Шоу-біз
09:14, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

Музикант Сашко Положинський, який уже понад півроку змінив музичні інструменти на бойову зброю, дав собі коротку характеристику, як солдату. Музикант привітав усіх військовослужбовців зі святом та згадав свою скромну місію на війні. Але насправді на таких солдатах, як Положинський, стоїть українська армія. Війна – дія колективна. І її успіх залежить від багатьох «маленьких людей». Які справді роблять великі справи. Щодня, потроху, по краплі. Їхніми іменами, які потім рідко згадують, і пишеться історія. Сашко Положинський звернувся до своїх читачів через Instagram, де цілком конкретно розповів про свій бойовий досвід: на фронті був нетривалий час, жодного ворога не вбив, героєм не став.       Посмотреть эту публикацию в Instagram Публикация от Олександр Положинський (@oleksandrpolozhynskyi)  Читачі у коментарях написали, що саме на таких простих солдатах і тримаються Збройні Сили України. І це правда: важка щоденна солдатська робота – це і є справжній героїзм. Раніше Інформатор повідомляв, що Сашко Положинський пише вірші, присвячені захисникам України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Сашко Положинський розповів про бойові будні

Читать на русском

Лідер гурту "Бумбокс" близько 6 місяців у Збройних силах

Читать на русском
Сашко Положинський розповів про бойові будні
Без солдатів не буде генералів

Лідер гурту "Бумбокс" близько 6 місяців у Збройних силах

Музикант Сашко Положинський, який уже понад півроку змінив музичні інструменти на бойову зброю, дав собі коротку характеристику, як солдату. Музикант привітав усіх військовослужбовців зі святом та згадав свою скромну місію на війні. Але насправді на таких солдатах, як Положинський, стоїть українська армія.

Війна – дія колективна. І її успіх залежить від багатьох «маленьких людей». Які справді роблять великі справи. Щодня, потроху, по краплі. Їхніми іменами, які потім рідко згадують, і пишеться історія.

Сашко Положинський звернувся до своїх читачів через Instagram, де цілком конкретно розповів про свій бойовий досвід: на фронті був нетривалий час, жодного ворога не вбив, героєм не став.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Олександр Положинський (@oleksandrpolozhynskyi)

 Читачі у коментарях написали, що саме на таких простих солдатах і тримаються Збройні Сили України. І це правда: важка щоденна солдатська робота – це і є справжній героїзм.

Раніше Інформатор повідомляв, що Сашко Положинський пише вірші, присвячені захисникам України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.