“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Омельченко пов’язує з конфліктом з очільником САП Олександром Клименком
У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі розгорівся скандал через скорочення посади начальника першого відділу управління процесуального керівництва. Займав її Олександр Омельченко, який був процкером у справі ексголови Верховного суду Всеволода Князєва.
Як повідомив Омельченко у коментарі виданню "Укрінформ", він вийшов з відпустки, у якій був всього один день, і дізнався, що його посаду скоротили. Цікаво, що одразу після скорочення цієї посади з’явилася нова вакансія, яка законом не передбачена.
"Про те, що я уже не працюю у САП, я дізнався 3 липня, коли вийшов на роботу. Перед цим, 30 червня, я був у відпустці один день. Мене ознайомили з наказом про те, що посаду начальника першого відділу скорочено і у той же час утворено нову посаду – начальника першого відділу – заступника начальника управління підтримання публічного обвинувачення та представництва в суді САП, хоча така посада законом не передбачена", – розповів він.
Омельченко заявив, що це ніяке не скорочення, а просто його позбавили посади. За його словами, звільнення пов'язане з конфліктом з очільником САП Олександром Клименком. В них були "певні розбіжності у розумінні проведення процесуальної дії у справі Князєва".
"До цього будь-яких нарікань і претензій до моєї роботи не було. Підстав для скорочення посади також не було, оскільки у нас 11 прокурорів мобілізовані, і відчувається брак кадрів", – сказав Омельченко.
Що з'ясувати на якій підставі його посаду скоротили, Омельченко звернувся до Ради прокурорів із повідомленням про загрозу незалежності прокурора. Стосовно справи Князєва він додав, що нею буде займатись та сама група прокурорів, яка раніше працювали разом з ним.
Про те, що в отримання хабаря розміром у 2,7 млн доларів підозрюють Всеволода Князєва, стало відомо 15 травня. Схему викрило Національне антикорупційне бюро. Хабар був повʼязаний з рішеннями на користь бізнесмена Костянтина Жеваго у справі про Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат.
Вже наступного дня Князєва зняли з посади голови Верховного суду, а 18 травня заарештували на два місяці з альтернативою застави в розмірі 107 мільйонів гривень (суму пізніше зменшили до 75 мільйонів гривень). Якщо її буде внесено, то Князєв вийде з-під варти 8 вересня. Слід зазначити, що заплатити заставу має право й сам ексголова Верховного суду.
Також у справі Всеволода Князєва правоохоронці НАБУ провели обшуки в трьох суддів Верховного суду України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.