«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Молдова підписала угоду про Міжнародний кримінальний суд (МКС) і виконуватиме її положення на випадок візиту підозрюваного у військових злочинах російського диктатора володимира путіна
Правоохоронні органи Молдови, відповідно до рішення Міжнародного кримінального суду (МКС), заарештують російського диктатора володимира путіна у випадку його візиту до країни.
Про це у вівторок, 23 травня, повідомила президент Молдови Майя Санду в інтерв'ю Euronews Romania, відповідаючи на запитання, чи заарештують путіна, якщо він приїде до Молдови.
"Так. Республіка Молдова підписала угоду про кримінальний суд і Молдова поважатиме рішення суду", — відповіла Санду.
Міжнародний кримінальний суд (МКС) у Гаазі 17 березня видав ордер на арешт російського диктатора володимира путіна та уповноваженої з прав дитини у росії Марії Львової-Бєлової. Обидва ордери виписано Досудовою палатою суду у справі про незаконне вивезення дітей з України.
У заяві суду йдеться про те, що путін та Льова-Бєлова, "ймовірно, несуть відповідальність за військові злочини, пов'язані з незаконною депортацією населення (дітей) з окупованих територій України на територію російської федерації".
"Є розумні підстави вважати, що путін несе індивідуальну кримінальну відповідальність за вищезгадані злочини, за скоєння діянь безпосередньо, спільно з іншими особами та/або через інших осіб і за нездатність здійснювати належний контроль над цивільними та військовими підлеглими", — йшлося у пресрелізі суду.
"Злочини, ймовірно, було скоєно на окупованій території України як мінімум з 24 лютого 2022 року. Є розумні підстави вважати, що Львова-Бєлова несе індивідуальну кримінальну відповідальність за вказані злочини, за скоєння діянь безпосередньо, спільно з іншими особами та/або через інших осіб", — наголошується в документі.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про заяву Санду про те, що Молдову насправді захищає не нейтралітет, а бійці ЗСУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.