"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Політик голодує в грузинській в'язниці, звідки написав листа меру Львова Андрію Садовому
Експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі, ув’язнений у руставську в'язницю в Грузії, переніс переливання крові під час оголошеного ним голодування. Минулої ночі, як повідомила його українська наречена, політику стало гірше.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост мера Львова Андрія Садового в Facebook.
Саакашвілі написав листа Садовому, у якому говорить про борг батьківщині й любові до України. Він має намір повернутися "найближчим часом". Варто сказати, що лист написано від руки українською мовою.
"Шановний друг Андрій! Дуже був щасливий прочитати твої слова підтримки. І для мене, і для Лізи таке людське відношення - зараз вирішальне. Я мав допомогти Грузії, але ти також знаєш, що я дуже люблю і вірний Україні, і сподіваюся повернутися найближчим часом. Дякую", — написав Саакашвілі.
Садовий написав, що Ліза Ясько вчора була в Михайла, а вночі йому стало гірше. Також мер Львова зазначив, що Саакашвілі потребує госпіталізації і якісної медичної допомоги.
"Я сподіваюся, що грузинська гідність буде вищою за бажання звести рахунки. Ми не маємо права залишити нашого друга в біді! Українська влада не зможе просто відмовчатися", — написав Садовий.
Нагадаємо, Саакашвілі затримали в Грузії 1 жовтня.
Раніше Інформатор повідомляв, що Саакашвілі зробили переливання крові в тюремній лікарні.
Також ми писали, що Україна планує забрати Саакашвілі з грузинської в'язниці в українську.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.