RU
Головна
Життя
22:29, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

Українські туристи нерідко губляться у горах. Зовсім неромантичне відео снігу на такій локації показали рятувальники виглядає без найменшого суворо. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДСНС. Рятувальники зробили це для того, щоб українські туристи розуміли весь ризик виявитися без зв'язку вночі в туристичному поході в гори. "Гори не завжди виглядають так, як їх зображають у буклетах туроператорів. Ось що часто бачать рятувальники, коли йдуть шукати горе-мандрівників у зимовий період", йдеться у повідомленні. Рятувальники ще раз застерегли українців від бездумного походу на високогір'я. Вони порекомендували враховувати погодні умови під час свого відпочинку та походів. Раніше Інформатор повідомляв, що на Закарпатті у горах туристи знайшли тіло невідомого. Також ми писали, що рятувальники розповіли, як поводитись під час походу в горах. Крім того, ми розповідали, як поводитися в горах узимку. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Рятувальники показали відео пошуків зниклого туриста у горах під час снігу

Читать на русском
Рятувальники показали відео пошуків зниклого туриста у горах під час снігу

Відео, варто сказати, не для людей зі слабкими нервами

Українські туристи нерідко губляться у горах. Зовсім неромантичне відео снігу на такій локації показали рятувальники – виглядає без найменшого суворо.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДСНС.

Рятувальники зробили це для того, щоб українські туристи розуміли весь ризик виявитися без зв'язку вночі в туристичному поході в гори.

"Гори не завжди виглядають так, як їх зображають у буклетах туроператорів. Ось що часто бачать рятувальники, коли йдуть шукати горе-мандрівників у зимовий період", — йдеться у повідомленні.

Рятувальники ще раз застерегли українців від бездумного походу на високогір'я. Вони порекомендували враховувати погодні умови під час свого відпочинку та походів.

Раніше Інформатор повідомляв, що на Закарпатті у горах туристи знайшли тіло невідомого.

Також ми писали, що рятувальники розповіли, як поводитись під час походу в горах. Крім того, ми розповідали, як поводитися в горах узимку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.