Розгром чехів американцями, перемоги Швеції і Німеччини

Чехи вдруге на турнірі пропустили сім шайб

Ослаблена коронавірусом збірна Німеччини в овертаймі вирвала перемогу у Словаччині. Збірна США, розгромивши Чехію, очолила групу В.

Про хід подій в матчах чемпіонату U-20 повідомляє Інформатор з посиланням на IIHF .

В Едмонтоні (Канада) триває молодіжний чемпіонат світу з хокею для гравців віком до двадцяти років (МЧМ U-20). У вівторок, 29 грудня, відбулися три поєдинки в групах А і В.

У поєдинку групи А зустрілися збірні Словаччини та Німеччини. Штюцле на 6-й хвилині вивів Німеччину вперед, але вже через чотири хвилини Мразік в меншості рахунок зрівняв. У другому періоді Словаччина двічі лідирувала, а Німеччина двічі її наздоганяла. Третій період голів не приніс, а за хвилину до кінця овертайму Циммерман реалізував чисельну перевагу і приніс перемогу збірній Німеччини.

У матчі групи В молодіжна збірна Австрії грала зі збірною Швеції. Незважаючи на досить скромний підсумковий результат матчу, шведи мали беззаперечну перевагу. Хокеїсти збірної Швеції завдали по воротах суперника 65 кидків, на що австрійці відповіли лише шістьма, причому в першому і третьому періодах цих кидків було по одному. Перші дві шайби збірна Швеції закинула при грі в більшості. Відзначилися Гунлер на 18-й хвилині і Нідербах на 25-й. Потім на 31-й хвилині Гунлнер кидком у ближню дев'ятку оформив дубль, а в середині третього періоду Раймонд встановив остаточний результат.

У другому матчі групи В грали збірні США і Чехії. Поєдинок активніше почали хокеїсти збірної США, кілька разів змусивши попрацювати воротаря збірної Чехії Паріка. Чехи вирішили не поступатися супернику, і на 10-й хвилині зрівнялися з американцями за кидками в створ воріт (7: 7). В кінці періоду Теплі упустив відмінний момент, не потрапивши в ворота після контратаки збірної Чехії.

На 25-й хвилині збірна США відкрила рахунок. Перука не зафіксував шайбу після кидка Хеллесона, і Брінк проштовхнув її в ворота. Американці продовжили атакувати, на деякий час притиснувши чехів до воріт. Гра потроху вирівнялася, відзначитися могли обидві команди. А на 34-й хвилині Чехія пропустила вдруге. Перука викотився під кидок, але пішла передача на Зеграса, який з правого кола для вкидання розстріляв порожні ворота. На 36-й хвилині Боббі Брінк з п'ятачка відправив третю шайбу у ворота збірної Чехії.

На 47-й хвилині Зеграс потужним кидком у ближню дев'ятку зробив рахунок 4: 0 і практично вбив інтригу. Артур Калиев кистьовим кидком у верхній кут воріт Паріка реалізував чисельну перевагу збірної США. Американці знову реалізували більшість на 51-й хвилині. Кофілд між щитками Паріка відправив чергову шайбу в ворота збірної Чехії.

Сьому шайбу в матчі закинув Болд. Чехи змінили голкіпера - замість Паріка вийшов Малик. У час, що залишився до кінця матчу, американці ще не раз могли закинути, але Малік не пропустив.

• Словаччина U-20 - Німеччина U-20 3: 4 (1: 1, 2: 2, 0: 0, 0: 1);
  • Австрія U-20 - Швеція U-20 0: 4 (0: 1, 0: 2, 0: 1);
  • США U-20 - Чехія U-20 7: 0 (0: 0, 3: 0, 4: 0).

Чемпіонат світу в Канаді триватиме до 6 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли, що Дарину Білодід визнали дзюдоїсткою року, про матчі молодіжного чемпіонату світу з хокею,про півфінальні матчі гандбольної Ліги Чемпіонів,а також про поєдинки Української хокейноі ліги.