Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У міноборони рф підтвердили факт авіакатастрофи й заявили, що її причиною стала технічна несправність штурмовика
На території рф, у Білгородській області, самоліквідувався льотчик штурмової авіації разом з літаком. Він здійснив круте піке на господарську будівлю із сіном. В міноборони смерть пілота підтвердили. Причиною авіакатастрофи називають технічну несправність СУ-25.
Про це повідомив Ігаль Левін, ізраїльський офіцер та журналіст, який воює за Україну.
"У Білгородській області штурмовик СУ-25 здійснив камікадзе-посадку на сарай із сіном", - написав Левін.
У російському міноборони авіакатастрофу підтвердили. Її причиною називають технічну несправність. Пілота, який здійснив круте піке на господарську будівлю, намагались врятувати у шпиталі. Але він не вижив.
За статистикою Штабу ЗСУ, росія від початку повномасштабного вторгнення втратила в Україні 299 літаків. Схоже, що цей СУ-25 став ювілейними трьохсотим.
Раніше Інформатор повідомляв, що за тиждень українські військові збили три ворожі літаки.
Втрати ворога рахують наші захисники просто на полі бою. У місцях надто активного протистояння можуть використовувати приблизні дані, але з округленням у менший бік. Це потрібно для того, аби не перебільшити реальні показники.
Також можна помітити, що дані Генштабу ЗСУ та інших джерел з втратами можуть сильно відрізнятися. За кордоном можуть орієнтуватися тільки на дані власної розвідки або офіційні підтверджені смерті. Водночас, наші захисники рахують саме тіла на полі бою, а не папірці. Таким чином, дані про ворожі втрати найбільш наближені до реальних показників саме у Генштабу.
Втрати ворога рахують наші захисники просто на полі бою. У місцях надто активного протистояння можуть використовувати приблизні дані, але з округленням у менший бік. Це потрібно для того, аби не перебільшити реальні показники. Зауважимо, що дані Генштабу ЗСУ та інших джерел з втратами можуть сильно відрізнятися. За кордоном можуть орієнтуватися тільки на дані власної розвідки або офіційні підтверджені смерті. Водночас, наші захисники рахують саме тіла на полі бою, а не папірці. Таким чином, дані про ворожі втрати найбільш наближені до реальних показників саме у Генштабу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.