Російський слід: вагнерівці готували бойовиків ХАМАСу, а пропагандисти вітають удар по Ізраїлю

Читать на русском

З’явилася чергова інформація на користь причетності кремля до трагічних подій в Ізраїлі

Читать на русском
ПВК «Вагнер»
Москва теж діє через своїх проксі

З’явилася чергова інформація на користь причетності кремля до трагічних подій в Ізраїлі

Частина бойовиків терористичної організації ПВК «Вагнер» була задіяна у якості інструкторів під час підготовки палестинських екстремістів з угрупування ХАМАС. У їхні обов’язки входила передача досвіду ведення бойових дій у сучасних умовах. Зважаючи на цілковиту підпорядкованість ПВК «Вагнер» російському Головному управлінню розвідки, виключено припускати, що це самодіяльність.

Таку інформацію повідомляє Центр національного супротиву з посиланням на джерела в білоруському підпіллі. За даними організації, до цієї операції причетний соратник самопроголошеного президента Білорусі Віктор Шейман, який очолює білоруський клон ПВК «Вагнер» під назвою «ГардСервіс».

«Частина бойовиків ПВК Вагнер, які вибули з Білорусі в напрямку країн Африки, були залучені в підготовці та передачі бойового досвіду бойовикам ХАМАС. Ключовими напрямами підготовки бойовиків ХАМАС стали навчання штурму та застосування малих безпілотних апаратів для скиду вибухового матеріалу. Лише росіяни, серед союзників ХАМАСу, мають досвід застосування дронів із механізмами скиду по техніці ворога», — повідомляють на сайті організації

Пропагандисти рф підтримують дії ХАМАСу

Якщо інформація підтвердиться, це стане одним із ключових аргументів на користь теорії про безпосередню залученість кремля в підготовку терористичного акту 7 жовтня. Москва не визнає своєї причетності, але є одним із найбільших бенефіціарів нестабільності в регіоні.

Білоруські пропагандисти вітають ХАМАС

Пропагандистська газета самопроголошеного президента Олександра Лукашенка «Мінська правда» 9 жовтня опублікувала матеріал під заголовком «Повстання хоробрих: про події в Палестині». Для написання статті вони заручилися підтримкою «спеціаліста» з Russia Today Ігоря Молотова. У своєму матеріалі він переконує, що «перемога Палестини на окупованих територіях — це перемога москви та Мінська». Він відкрито підтримує ХАМАС та називає ізраїльтян «купкою релігійних фанатиків, які «приїжджають у місто чи поселення, захоплюють його, й оголошують своїм». Ізраїль він порівнює із Третім Рейхом та фашистськими режимами Салазара та Муссоліні, і відкрито вітає та підтримує бойовиків за вдале, на його думку, здійснення операції «Потоп Аль-Акса».

«Ми вже перемогли. ХАМАС та ФАТХ марширують єдиною дорогою перемоги. Сьогодні ми всі палестинці. Сьогодні ми всі перемагаємо», — заявляє Молотов.

Після того, як матеріал опублікували, пропагандисти спробували видалити матеріал, але він зберігся в кеші Google. Матеріал з’явився в той момент, коли Лукашенко хотів сподобатися Тегерану, адже саме планує зустрітися з віцепрезидентом Ірану Мохаммадом Мохбером.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.