"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Блок не зміг вивести макет корисного навантаження на орбіту
У російській космічній промисловості не найкращі часи. Хоч би як намагався Рогозін, апарати «Роскосмосу» не справляються зі своїми завданнями. Навіть освячення ракет перед запуском не допомагає.
Наприкінці 2021 року Росія запустила в космос новий розгінний блок Персей, який повинен був вивести макет корисного навантаження на орбіту. Проте дива не трапилося – «Персей» не впорався зі своїм завданням, почав падати на Землю і згорів у атмосфері минулої ночі, – повідомляє Інформатор. .
Цей запуск став першим для нового розгінного блоку "Персей", створеного в РКК "Енергія". Це модернізована версія блоку ДМ використовувалась на ракетах «Протон-М». Розгінні блоки необхідні для доведення супутників з низької навколоземної орбіти на відлітні траєкторії до інших планет або на геостаціонарну орбіту заввишки 36 тисяч кілометрів.
Важка ракета-носій "Ангара-А5" з розгінним блоком "Персей" та макетом супутника злетіла з космодрому "Плесецьк" 27 грудня 2021 року. Через 12 хвилин після старту «Персей» з макетом корисного навантаження відокремився від третього ступеню ракети-носія. Далі він мав вивести макет супутника на геостаціонарну орбіту. Проте розгінний блок «Персей» із масогабаритним макетом корисного навантаження не зміг вийти на заплановану орбіту через відмову двигунів. Натомість він почав падати на Землю під впливом гравітації в середу ввечері і згорів у щільних шарах атмосфери.
Це був третій старт Ангара-А5: вперше важку «Ангару» запустили у 2014 році, а вдруге – минулого грудня. Усі запуски проводилися з «Плесецька», оскільки лише там є стартовий майданчик для цього ракет. Проте, судячи з ситуації в Казахстані, «Роскосмосу» незабаром доведеться прощатися з «Байконуром».
Раніше ми повідомляли, що телескоп «Джеймс Вебб» успішно розгорнув усі 5 шарів захисного екрану .
Також писали про те, що в Канаді супутниковий інтернет Starlink працює з перебоями через котів. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .