Унаслідок ракетного удару безпілотника по Озерному в Житомирській області, щонайменше п’ять будинків отримали серйозні пошкодження, а одна людина загинула. П’ятеро осіб, серед яких дитина, були поранені
У четвер, 10 квітня, не тільки Дгніпро, а ще Житомирська область знову опинилися під ударом РФ. У результаті атаки російського безпілотника на місто Озерне пошкоджено щонайменше п’ять будинків. За попередніми даними, одна людина загинула, ще п’ятеро отримали поранення, серед яких дитина 2011 року народження.
Про це повідомили у Житомирській обласній адміністрації. На місці події працюють рятувальники та оперативно-слідча група. Відзначається, що атака здійснена з використанням безпілотного летального апарату, який скинув невстановлені боєприпаси.
"Зараз проводяться всі необхідні заходи для ліквідації наслідків атаки та надання допомоги постраждалим", - йдеться у повідомленні ОВА. Влада закликає мешканців залишатися в укриттях до стабілізації ситуації.
Голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко розповів, що атака ворога супроводжується значними руйнуваннями, а наслідки атак продовжують уточнюватися. Офіційні особи продовжують збирати інформацію щодо масштабу пошкоджень та причин загибелі людей.
Повідомляється, що на місці удару РФ є жертви та загиблі. Місцеві ЗМІ пишуть, що російський БпЛА влучив в пʼятиповерхівку в м. Озерне. Задіяно 5 екіпажей ДСНС та багато швидких. Попередньо, відомо, що безпілотник здійснив скид невстановлених боєприпасів, повідомляють монітори.
Напередодні російські війська завдали ракетного удару по Дніпру у четвер ввечері, 10 квітня. Ворог влучив у склад, де зберігалися підгузки та серветки. Міський голова Борис Філатов повідомив про інцидент.
Нагадаємо, що оборонці південних регіонів України фіксують стрімке загострення бойових дій. За словами представника Сил оборони півдня Владислава Волошина, противник активізує атаки. Ворог використовує дрони, артилерію та авіацію.
Як повідомили аналітики Інституту вивчення війни, командування російської армії, ймовірно, намагається створити буферну зону вздовж міжнародного кордону в Сумській області. Саме для цього окупанти активізували наступальні операції. Водночас не виключено, що в майбутньому російські командири планують просуватися глибше на територію області, зокрема в напрямку Сум.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.