«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
«В Моїм Серці» — поєднання хіп-хопу, урбан-культури та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця. Натхненням для пісні стала знакова композиція «Квітка» гурту «Океан Ельзи». Саме її фрагмент, випадково почутий Євгеном Філатовим у стрічці Instagram, ліг в основу нового синглу.
Росіяни спробують знайти виправдання провалу перемовного процесу
Російська пропаганда планує запустити хвилю дезінформації причин призупинення обмінів військовополоненими. Окупанти спробують дестабілізувати українське суспільство. Тим самим вони хочуть домогтися недовіри до державних інституцій та осіб, які займаються обмінами.
Про це нову хвилю російської пропаганди попереджає Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у Telegram. Росіяни спробують виправдати свою бездіяльність.
За словами Штабу, уповноважені представники російської сторони систематично ускладнюють обмінний процес. Вони хочуть звинуватити у цьому Україну.
Зокрема планується подати новини про завищення вимог щодо формули обміну та намірі повернути військовослужбовців усіх без винятку підрозділів. Серед них ті - кого найбільше цькує російська пропаганда.
У перемовному процесі наразі нічого не змінилося. Росіяни спробують знайти виправдання провалу перемовного процесу, аби не продовжувати гуманітарну місію з обміну полоненими. Штаб вважає, що їх мало турбує доля великої кількості російських військовополонених в Україні.
Брехня про Україну - хліб пропагандиста. Нещодавно вони вигадали маячню з кадрами кладовища в Одесі, де нібито працюють чорні трансплантологи. У сюжеті йшлося про те, що це наче цвинтар прифронтової території і тут торгують органами українських захисників, а не надають допомогу людям з прифронтових територій.
Також пропаганда поширює фейки із фальшивими комунальними платіжками. Розповідають, що українцям забороняють користуватися електроприладами. І доходить до того, що фальшиві платіжки люди справді отримують в електронному вигляді, іноді - з вірусом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.