«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
«В Моїм Серці» — поєднання хіп-хопу, урбан-культури та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця. Натхненням для пісні стала знакова композиція «Квітка» гурту «Океан Ельзи». Саме її фрагмент, випадково почутий Євгеном Філатовим у стрічці Instagram, ліг в основу нового синглу.
Наразі повідомляється про одного пораненого, інформація уточнюється
Вранці в суботу, 25 травня, ворог вчергове обстріляв Харківщину. Росіяни поцілили двома КАБами по близькому передмістю обласного центру. Внаслідок обстрілу поранення отримав один чоловік.
Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов у Telegram. Наразі вся інформація стосовно прильоту ще уточнюється.
Спочатку з'явилася інформація про те, що Росія атакувала КАБами Північну Салтівку. Пізніше мер Харкова Ігор Терехов уточнив, що прильоти прийшлися на "дуже близьке передмістя".
В свою чергу Синєгубов сказав, що окупанти вдарили по населеному пункту поряд із містом. Його назва не уточнюється, однак є велика ймовірність, що це були Циркуни.
Влада повідомила про одного пораненого. Його стан уточнюється. На місце прильоту виїхали профільні служби.
Нагадаємо, ворог обстрілює місто фактично щоденно. Через близькість до кордону з РФ захистити Харків надійними системами ППО за всі роки війни досі не вийшло. До того ж росіяни зараз проводять наступальні дії на півночі Харківської області. Внаслідок всіх цих причин місто постійно потерпає від обстрілів. Зазвичай це ракети С-300 або дрони-камікадзе, але останнім часом РФ стала активно гатити по Харкову керованими авіабомбами.
Раніше в Генштабі заявляли, що наступ росіян на Харківщині вдалося зупинити. А на окремих ділянках фронту ЗСУ й самі переходять в контратаку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.