«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
Наразі триває розбір завалів
Російські терористи ударили по селу Гроза Куп'янського району Харківської області. Під атакою опинився продуктовий магазин. Внаслідок цього загинули не менше 50 людей.
Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram. За його словами, серед загиблих є дитина - 6-річний хлопчик.
За даними Офісу генпрокурора, внаслідок обстрілу поранення різного ступеня тяжкості отримали семеро людей. Серед них також є дитина, дівчинка. Їм надають медичну допомогу.
Наразі триває розбір завалів. Крім продуктового магазину, постраждало кафе, в якому перебувало багато мирних мешканців. Вони знаходяться в одному приміщенні.
На російський ракетний удар відреагував президент Володимир Зеленський. Він назвав це свідомим терактом по звичайному продуктовому магазину.
"Російський терор треба зупинити. Усі, хто допомагає росії обходити санкції, злочинці. Усі, хто підтримує росію досі, підтримує зло. Цей і подібні теракти потрібні росії лише для одного: зробити свою геноцидну агресію новою нормою для всього світу. І я дякую кожному лідеру, кожному народу, який підтримує нас у захисті життя", - заявив глава держави.
За інформацією наших джерел, у цей час в кафе в селі Гроза проходив поминальний обід. Саме тому в місці зібралась така велика кількість людей.
Речниця Харківської ОВА Олена Шаповал підтвердила, що ракетний удар по Грозі 5 жовтня став наймасовішим за кількістю загиблих на території Харківської області з початку повномасштабного вторгнення рф. У МВС також підтвердили, що люди перебували в кафе на поминках, і внаслідок вибуху було повністю зруйновано кафе і магазин. Про це сказав в ефірі телемарафону міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
"Там були поминки за померлим односельцем. Загалом у селі 300 жителів, по одному з кожного двору були на поминках", - сказав він.
Правоохоронці публікують відео перших хвилин після удару росіян по сільским кафе і магазину.
Ще 19 вересня росіяни атакували сам Куп'янськ. На місто скинули авіабомбу. Загиблими офіційно вважаються шестеро осіб. Серед них четверо чоловіків і дві жінки.
"Російські окупанти вчинили черговий військовий злочин проти мирного населення Харківщини. Сьогодні ворог завдав удару керованою авіабомбою по місту Куп'янськ", - йшлося в повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.