Головна
Світ
17:02, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Рашисти в паніці починають кадрові перестановки в росгвардії, безнадійно намагаючись щось зробити зі своїми невдачами. Про кадрові зміни в росгвардії повідомляє Головне управління розвідки МО України, передає Інформатор. Окупанти несуть значні втрати через розпочату ними війну. Вони й самі це розуміють, але ніяк не збагуть, у чому ж проблема. Саме тому в росгвардії почалася улюблена забава росіян пошук винуватих. Тих, кого такими визнали усувають з посад. За даними розвідки, у федеральній службі військ росгвардії вже відбулися значні кадрові зміни. Генерал-лейтенант Сергій Власенко вже втратив посаду начальника штабу першого заступника командуючого північнокавказького округу військ росгвардії. Після цього Генерал-лейтенанта Анатолія Малікова призначено на керівну посаду в північнокавказькому окрузі військ росгвардії. Маліков до цього був начальником головного управління державного контролю та ліцензійно-дозвільних робіт федеральної служби військ росгвардії. Це лише частина з панічних перестановок, до яких вдалися окупанти. Ці кадрові ротації повязані з тим, що рівень організації виконання завдань щодо війни проти України знаходиться у рашистів на дуже низькому рівні. Це призвело до численних втрат росіян як у гарматному мясі, так і в техніці. Нагадаємо, що СБУ знешкодила російську агентуру, що включала в себе посадовців Кабінету міністрів та Торгово-промислової палати. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Росіяни проводять масові кадрові перестановки та звільнення в росгвардії через значні втрати на війні проти України

Читать на русском
Росіяни проводять масові кадрові перестановки та звільнення в росгвардії через значні втрати на війні проти України

Схоже, усе в них якось пішло не за планом

Рашисти в паніці починають кадрові перестановки в росгвардії, безнадійно намагаючись щось зробити зі своїми невдачами. 

Про кадрові зміни в росгвардії повідомляє Головне управління розвідки МО України, – передає Інформатор.

Окупанти несуть значні втрати через розпочату ними війну. Вони й самі це розуміють, але ніяк не збагуть, у чому ж проблема. Саме тому в росгвардії почалася улюблена забава росіян – пошук винуватих. Тих, кого такими визнали – усувають з посад. 

За даними розвідки, у федеральній службі військ росгвардії вже відбулися значні кадрові зміни. Генерал-лейтенант Сергій Власенко вже втратив посаду начальника штабу – першого заступника командуючого північнокавказького округу військ росгвардії. Після цього Генерал-лейтенанта Анатолія Малікова призначено на керівну посаду в північнокавказькому окрузі військ росгвардії. Маліков до цього був начальником головного управління державного контролю та ліцензійно-дозвільних робіт федеральної служби військ росгвардії.

Це лише частина з панічних перестановок, до яких вдалися окупанти. Ці кадрові ротації пов’язані з тим, що рівень організації виконання завдань щодо війни проти України знаходиться у рашистів на дуже низькому рівні. Це призвело до численних втрат росіян як у гарматному м’ясі, так і в техніці. 

Нагадаємо, що СБУ знешкодила російську агентуру, що включала в себе посадовців Кабінету міністрів та Торгово-промислової палати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.