Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ракетних обстрілів не буде більше, ніж торік, але дронами можуть бити набагато частіше
У Повітряних силах ЗСУ прогнозують, що росія має хитрий військовий задум на зиму. А тому тактика обстрілів України, ймовірно, зміниться і не буде такою ж, як минулоріч. Українцям варто готуватися насамперед до масованих атак різними видами дронів.
Про це Юрій Ігнат, речник повітряних сил, розповів в ефірі телемарафону в неділю, 22 жовтня. Він зауважив, що росіяни найімовірніше застосовуватимуть нові тактичні прийоми у війні.
"Таких масштабних обстрілів ракетами, як минулої зими, може не бути. Але дронів у росії стало більше. І не лише "Шахедів", а й FPV-безпілотників. Їхнє виробництво збільшили", - сказав Ігнат.
Це дає підстави вважати, що росіяни змінять тактику і зроблять ставку власне на атаку дронами. У Повітряних силах кажуть, що ворог використає якусь військову хитрість. Яку саме - не розголошують, але тактичні прийоми обстрілу України цієї зими будуть іншими.
"Ці прийоми протягом війни змінюються. І росіяни постійно щось нове вигадують", – додав Ігнат.
Україна до зими готується та зміцнює небо від ворожих обстрілів. Ми отримуємо системи ППО від союзників, проте їх катастрофічно бракує для такої великої території. У листопаді відбудеться засідання у форматі Рамштайн. Міністри оборони країн-партнерів збирають його менш як через місяць після попереднього - Україна й надалі просить зброю, а системи захисту неба - насамперед. Від цієї зустрічі багато в чому залежить, наскільки захищеними будемо цієї зими.
Насамперед системами ППО захищають енергетичні об'єкти. У новому прогнозі очільник Міненерго Герман Галущенко сказав, що наразі українська енергосистема повністю готова до того, аби без проблем пройти осінній та зимовий сезон. Єдина та ключова загроза - російські обстріли інфраструктури. Саме від цього залежить, чи будуть в країні блекаути.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.