Росіяни готові підтримати рішення путіна про припинення війни в Україні – опитування

Читать на русском

Більшість мешканців РФ готові завершити війну за умови збереження окупованих територій

Читать на русском
Росіяни
Кожен сьомий росіянин за припинення війни

Більшість мешканців РФ готові завершити війну за умови збереження окупованих територій

Російська аналітична служба Левада-Центр провела опитування, у рамках якого дізналась думку мешканців РФ щодо війни в України. Фахівці запитали, чи готові вони підтримати путіна, якщо він вирішить припинити збройний конфлікт. Ствердно відповіли на це питання 70% респондентів.

Тобто кожен сьомий росіянин готовий погодитись на припинення війни в Україні. Але тільки за умови, що всі окуповані території залишаться у складі росії. Якщо повертати їх Україні, то таке рішення підтримало б всього 34% росіян.

"Експеримент показав, що більшість опитаних (70%) підтримали б рішення Путіна, якби президент вирішив припинити військовий конфлікт з Україною. Однак якби Путін вирішив припинити конфлікт за умови повернення приєднаних територій, то підтримали б його дії лише третина (34%) росіян", – йдеться у повідомленні.

Росіяни готові підтримати рішення путіна про припинення війни в Україні – опитування 1

Також більшість росіян (55%) висловилась за припинення війни та початок мирних переговорів. Виступають за продовження військових дій 38% громадян РФ. Цікаво, що майже 41% росіян готові були б повернутися у минуле й не допустити початок війни.

За припинення бойових дій голосували здебільшого молоді респонденти, вік яких до 24 років. А люди віком 55 років і старше навпаки вважать початок війни вірним рішенням.   

Росіяни готові підтримати рішення путіна про припинення війни в Україні – опитування 2

В опитуванні Левада-Центр взяли участь 1607 росіян зі 137 населених пунктів РФ. Фахівці зазначили, що статистична похибка не перевищує 3,4%.

Війна в Україні та російська пропаганда

Російська пропаганда – ще одна зброя, яку окупанти застосовують як відносно до своїх громадян, так і до українців, поширюючи соцмережами різне ІПСО. Проте за час війни вплив пропагандистів став трохи нижчим і їм доводиться вигадувати нові методи.

Нещодавно пропагандисти поширили деструктивні вкиди щодо використання у конфлікті на Близькому Сході західної зброї, яка призначена для України. Такі наративи видав Соловйов. Він зазначив, що є фото та відео підтвердження цієї інформації. Проте не оприлюднив їх.

Але найулюбленіша тема пропагандистів – діти. Вони неодноразово заявляли про вбивства та катування малолітніх. Чого тільки варта історія про розіп'ятого хлопчика у трусиках. Свого часу ця вигадка не прогриміла на російському телебаченні, але й увійшла до історії світових мемів.

Росіяни взагалі вважають головним досягнення так званої "СВО" - викрадення 320 тисяч українських дітей та перетворення їх на громадян РФ. Таку думку висловив пропагандист Роман Сапоньков й він вважає її прекрасною.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.