Головна
Україна
Події
15:24, 25 Травня
Информатор UA

Интро

Росія використала 60% запасів високоточної зброї. Країна-агресор не може поповнювати запаси так само швидко, як Радянський Союз. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України. "Перші два місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну ракетні обстріли були хаотичними. Потім ситуація змінилася. Російські війська вичерпують запаси високоточної зброї. Якщо говорити про високоточну зброю, то використано вже близько 60% запасів" - заявив в ефірі проекту Радіо Свобода "Крим.Реалії" представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скибицький. За деякими іншими видами, навіть більше – 70%. Є відповідні нормативні вимоги за тим граничним рівнем, який необхідно тримати у військах, і за тими ж "Іскандерами" цей граничний рівень майже настав. Водночас росія не може поповнювати запаси так само швидко, як Радянський Союз. "У них немає таких потужностей та швидкого виробництва високоточної зброї, тим більше санкції, накладені на РФ, не дозволяють зараз активно, широкомасштабно використовувати компоненти іноземного виробництва", - уточнив Скибицький.  За його словами, Росія змінила тактику використання такого озброєння. Якщо раніше по об'єкту випускали по дві або чотири ракети, то зараз чітко вибирається ціль і застосовується від 8 до 12 ракет різного формату. "Ми бачимо зміни, і ми розуміємо, що ресурс високоточного озброєння та боєприпасів у Росії на межі", - підсумував Скибицький. Нагадаємо, майже сто російських танкістів здалися в полон. Крім того, російські війська намагаються прорватися у Слов'янськ та Краматорськ. Також Інформатор писав, що брат Кадирова командував чеченцями у Маріуполі.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

росія використала 60% запасів високоточної зброї у війні проти України — розвідка

Читать на русском

Рашисти змінили тактику використання такого озброєння

Читать на русском
росія використала 60% запасів високоточної зброї у війні проти України — розвідка

Рашисти змінили тактику використання такого озброєння

Росія використала 60% запасів високоточної зброї. Країна-агресор не може поповнювати запаси так само швидко, як Радянський Союз.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.

"Перші два місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну ракетні обстріли були хаотичними. Потім ситуація змінилася. Російські війська вичерпують запаси високоточної зброї. Якщо говорити про високоточну зброю, то використано вже близько 60% запасів" - заявив в ефірі проекту Радіо Свобода "Крим.Реалії" представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скибицький.

За деякими іншими видами, навіть більше – 70%. Є відповідні нормативні вимоги за тим граничним рівнем, який необхідно тримати у військах, і за тими ж "Іскандерами" цей граничний рівень майже настав. Водночас росія не може поповнювати запаси так само швидко, як Радянський Союз.

"У них немає таких потужностей та швидкого виробництва високоточної зброї, тим більше санкції, накладені на РФ, не дозволяють зараз активно, широкомасштабно використовувати компоненти іноземного виробництва", - уточнив Скибицький. 

За його словами, Росія змінила тактику використання такого озброєння.

Якщо раніше по об'єкту випускали по дві або чотири ракети, то зараз чітко вибирається ціль і застосовується від 8 до 12 ракет різного формату. "Ми бачимо зміни, і ми розуміємо, що ресурс високоточного озброєння та боєприпасів у Росії на межі", - підсумував Скибицький.

Нагадаємо, майже сто російських танкістів здалися в полон. Крім того, російські війська намагаються прорватися у Слов'янськ та Краматорськ.

Також Інформатор писав, що брат Кадирова командував чеченцями у Маріуполі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.