У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Деякі лідери країн Африки вже висловили занепокоєння у зв'язку із "наслідками санкцій ЄС"
Високий представник Європейського союзу Жозеп Боррель надішле листа своїм колегам з країн Африки з роз'ясненням, що не санкції ЄС проти росії за війну проти України, а дії кремля призвели до продовольчої кризи.
Про це Боррель розповів 20 червня у Люксембурзі на прес-конференції після засідання Ради ЄС з питань зовнішніх справ, передає Інформатор з посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"Росія блокує український експорт. Росія не ми. Росія руйнує порти та сховища продовольства, руйнує транспортну інфраструктуру. Росія не ми. І це вже спричинило глобальну продовольчу кризу. Коли більш ніж 20 млн тонн зерна заблоковано в українських сховищах, і коли хтось заважає, щоб це продовольство досягло споживача, то хтось страждатиме від голоду. Це цілеспрямована спроба використати продовольство як зброю у війні. Це навмисна спроба створити голод у світі для того, щоб чинити тиск на мир, Україну, ЄС. Це те, що відбувається", - пояснив високий представник ЄС.
Він додав, що в цій ситуації російська пропаганда продовжує працювати за "типовою схемою гри".
"Вони створюють проблему та звинувачують у ній інших. І вони звинувачують санкції ЄС, хоча це вони несуть відповідальність за продовольчу кризу. Це не наші санкції, це дії Росії", - зазначив Боррель.
За словами політика, деякі лідери країн Африки вже висловили занепокоєння у зв'язку із "наслідками санкцій ЄС".
"Я поінформував моїх колег міністрів, що надішлю листа всім міністрам закордонних справ країн Африки з поясненням того, як наші санкції були розроблені, як вони працюють, які наслідки і на кого вони роблять, що дозволено, а що ні. Я поясню, що ми робимо реагуючи на кризу", - розповів Боррель.
Нагадаємо, Кремль намагається отримати прибуток, продаючи вкрадене в Україні зернопостраждалим від посухи країнам Африки. Декому з них загрожує голод.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.