“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Серед іншого, збільшиться рівень голоду
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що наслідки війни росії проти України призвели до серйозної кризи у вартості життя, якої не може уникнути жодна держава чи спільнота. Наслідки відчують усі країни світу.
Як передає Інформатор із посиланням на "Укрінформ", про це він заявив у середу на прес-конференції, присвяченій доповіді про вплив конфлікту на продовольчу безпеку, енергетику та фінансування у світі.
За його словами, країни мають діяти зараз, щоб урятувати життя та засоби для існування.
"Через три місяці після російського вторгнення в Україну ми стикаємося з новою реальністю. Для тих, хто перебуває на місцях, щодня приносить нові кровопролиття і страждання. А для людей в усьому світі війна загрожує безпрецедентною хвилею голоду та злиднів, соціальним та економічним хаосом" , - Заявив Гутерреш.
Також криза посилює наслідки інших проблем, з якими стикаються країни – зміни клімату, COVID-19 та нерівності у ресурсах для відновлення після пандемії, додав він.
За даними доповіді, від гострої нестачі продовольства за два роки пандемії стали страждати 276 млн осіб (раніше таких було 135 млн). А через війну ця кількість збільшиться до 323 млн осіб. Також 1,6 млрд осіб у 94 країнах зазнають впливу щонайменше одного з аспектів кризи, близько 1,2 млрд - усіх трьох.
Документ закликає до стабілізації цін на продовольство та паливо, запровадження систем соціального захисту та збільшення фінансової підтримки країн, що розвиваються.
Нагадаємо, Кремль намагається отримати прибуток, продаючи вкрадене в Україні зерно постраждалим від посухи країнам Африки. Декому з них загрожує голод.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.