У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Псевдоутворення путіна розсипається на очах
Вірменія все більше демонструє небажання залишатися в складі проросійського «аналога НАТО». Так звана Організація Договору про колективну безпеку (ОДКБ) більше не є авторитетом принаймні для Вірменії. Країна відмовилася від проведення військових навчань на своїй території, а події в країні натякають на майбутній вихід з об’єднання.
Про це повідомили в Центрі стратегічної комунікації. За його даними, у Вірменії оголосили, що проведення військових навчань ОДКБ на їхній території є недоцільним. Таким чином, бачити на своїй території проросійське об’єднання не хоче навіть його діючий член.
«Міністр оборони Республіки Вірменія письмово поінформував об’єднаний штаб ОДКБ, у країні не вважають за доцільне проведення таких військових навчань на території республіки. Цього року ці військові навчання не відбудуться, повідомив прем‘єр Вірменії Нікол Пашинян», – зазначили в Центрі стратегічних комунікацій.
Деякі попередні події також натякають на те, що путіна та його блазнів не раді бачити у Вірменії. Це стосується не тільки влади країни, але й народу. На таку думку наштовхує наступне:
Псевдоутворення, яким путін хотів залякати НАТО, розвалюється на очах. Російська пропаганда щодо примарних успіхів діяльності об’єднання довго не протримається. Навіть найближчі союзники вже помічають, що союз з росією призведе тільки до проблем. ОДКБ у її теперішньому вигляді може існувати лише для світового терору та дестабілізації миру в світі.
Організація договору про колективну безпеку також відома, як «Ташкенський договір». Фактично, це військово-політична міжнародна організація. У неї увійшли росія, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан та Таджикистан. Договір між усіма членами почав діяти з 20 квітня 1994-го року.
Фактично, рф просто намагалася створити типовий власний аналог – цього разу, для НАТО. Так само, як і інші «аналоги», наблизитися до оригіналу їм не вдалося взагалі. Серед іншого цікаво те, що для вступу в ОДКБ не існує критеріїв. Псевдоутворення розраховано на те, аби набрати якомога більше послідовників росії, і байдуже, наскільки в них все погано. Проте, навіть з такими послабленнями, кількість бажаючих приєднатися виявилася доволі малою.
Нагадаємо, що росія не буде публікувати списки загиблих окупантів в Макіївці, бо боїться "іноземну розвідку".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.