Росія має намір підірвати Запорізьку атомну електростанцію - Зеленський

Читать на русском

Дестабілізація ситуації в Україні та примус сісти її за стіл переговорів - це те, що потрібно путіну

Читать на русском
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський під час інтерв'ю з Ричардом Енгелем

Дестабілізація ситуації в Україні та примус сісти її за стіл переговорів - це те, що потрібно путіну

Президент України Володимир Зеленський розповів американському журналісту й письменнику Ричарду Енгелюпро те, що росія зацікавлена у підриві Запорізької атомної станції. Це потрібно путіну для дестабілізації ситуації в Україні. У Кремлі сподіваюсться в такий спосіб спинити контрнаступ ЗСУ й змусити Київ сісти за стіл переговорів на умовах Москви. 

Про це Зеленський сказав в інтерв'ю для видання NBC. 

"Росія зацікавлена у підриві ЗАЕС. Агресор хоче, щоб світ натиснув на Київ, вимагаючи зупинити конфлікт. Якщо нам масово передадуть військове обладнання, яке зараз перебуває на балансі у наших партнерів, ми швидше переможемо. А передача Україні західної техніки невеликим партіями лише продовжує тривалість російсько-української війни", - сказав глава держави. 

Нагадаємо, у цьому ж інтерв'ю Володимир Зеленський сказав, що настав дуже важливий момент: якщо контрнаступ вдасться, то росія програє війну. А якщо рф окупує Україну - то це загроза для усієї Європи. 

 

Ситуація на Запорізькій АЕС 

Ситуація на ЗАЕС стає все більш небезпечною. На станції немає автоматичного моніторингу рівня радіації. Росіяни знищили можливість реагування на аварії, немає обладнання та пожежної частини на випадок можливої аварії. Кризовий центр на промисловому майданчику ЗАЕС не працює, він розукомплектований. 

У п'ятницю, 16 червня, голова Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі заявив, що ситуація на Запорізькій атомній електростанції є серйозною. Але заспокоїв, що вживаються заходи для стабілізації ситуації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.