Головна
Україна
Події
09:01, 13 Серпня
Информатор UA

Интро

кремль намагається мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні. На початку серпня рф ініціювала промислову мобілізацію оборонних підприємств та заборонила деяким співробітникам і всьому керівництву брати відпустки. Короткий аналіз від американського Інституту вивчення війни (ISW) у матеріалі Інформатора. Так, військово-промислова комісія рф під головуванням путіна готується до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення та збільшити видатки на 600-700 млрд рублів (близько $10 млрд). Міністр оборони росії Сергій Шойгу, ймовірно, 12 серпня відвідав завод "Уралвагонзавод", найбільшого виробника танків у рф, зокрема, Т-72. В цього підприємства виникли фінансові проблеми через санкції та невиконання державних контрактних зобовязань. "Якщо це правда, візит Шойгу може свідчити про те, що кремль намагається відновити або розширити роботу військово-промислового комплексу", - заявили в ISW. Крім того, рф продовжить запроваджувати додаткові заходи для розширення прямого контролю кремля над діяльністю військово-промислового комплексу країни. Основні висновки ISW: Російські війська вели наземні атаки на схід від Сіверська та на північний схід і південний схід від Бахмута. Росіяни здійснили наземні атаки на південний захід і північний захід від міста Донецьк. Українські війська зруйнували останній діючий міст, яким російські війська транспортували військову техніку поблизу Каховської ГЕС. Українські чиновники підтвердили додаткові українські удари по російських складах боєприпасів і пункті матеріально-технічного забезпечення в Херсонській області. Російські регіональні чиновники можуть спотворити відсоток наповнення новосформованих добровольчих батальйонів. Українські партизани, ймовірно, націлені на російських окупаційних посадовців та українських колабораціоністів, які готуються до псведореферендумів, щоб зірвати російську анексію окупованої України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

росія готує свої оборонні підприємства до тривалої війни в Україні – Інститут вивчення війни

Читать на русском
росія готує свої оборонні підприємства до тривалої війни в Україні – Інститут вивчення війни

кремль планує розширити роботу військово-промислового комплексу

кремль намагається мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні. На початку серпня рф ініціювала «промислову мобілізацію» оборонних підприємств та заборонила деяким співробітникам і всьому керівництву «Ростеху» брати відпустки. 

Короткий аналіз від американського Інституту вивчення війни (ISW) – у матеріалі Інформатора.

Так, військово-промислова комісія рф під головуванням путіна готується до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення та збільшити видатки на 600-700 млрд рублів (близько $10 млрд). 

Міністр оборони росії Сергій Шойгу, ймовірно, 12 серпня відвідав завод "Уралвагонзавод", найбільшого виробника танків у рф, зокрема, Т-72. В цього підприємства виникли фінансові проблеми через санкції та невиконання державних контрактних зобов’язань.

 "Якщо це правда, візит Шойгу може свідчити про те, що кремль намагається відновити або розширити роботу військово-промислового комплексу", - заявили в ISW.

Крім того, рф продовжить запроваджувати додаткові заходи для розширення прямого контролю кремля над діяльністю військово-промислового комплексу країни.

Основні висновки ISW:

  • Російські війська вели наземні атаки на схід від Сіверська та на північний схід і південний схід від Бахмута.
  • Росіяни здійснили наземні атаки на південний захід і північний захід від міста Донецьк.
  • Українські війська зруйнували останній діючий міст, яким російські війська транспортували військову техніку поблизу Каховської ГЕС.
  • Українські чиновники підтвердили додаткові українські удари по російських складах боєприпасів і пункті матеріально-технічного забезпечення в Херсонській області.
  • Російські регіональні чиновники можуть спотворити відсоток наповнення новосформованих добровольчих батальйонів.
  • Українські партизани, ймовірно, націлені на російських окупаційних посадовців та українських колабораціоністів, які готуються до псведореферендумів, щоб зірвати російську анексію окупованої України.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.