«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
Через російську ракетну атаку в Кривому Розі зруйнована адмінбудівля. Відомо про двох загиблих та постраждалу дитину. Хлопчик віком 6 років потрапив у лікарню.
Близько 16:20 6 грудня у Кривому Розі пролунав вибух. Начальник Ради оборони міста Олександр Вілкул написав, що місто атакували ракетою.
Через цей удар у Кривому Розі загинуло вже двоє людей. Перший чоловік загинув на місці, ще один - у лікарні. Є й постраждалі, попередньо 13 поранених, серед них – 6-річна дитина. Хлопчик в лікарні в стані середньої тяжкості, повідомив очільник ОВА Сергій Лисак. Також госпіталізовані в стані середньої тяжкості ще кілька поранених. Ще одна людина не виходить на зв'язок.
Лисак уточнив, що за попередніми даними, пошкоджена адмінбудівля. Наразі інформацію уточнюють. На місці триває аварійно-рятувальна операція. Вілкул зазначив, що розгортається штаб допомоги людям у тому ж місці, де був минулого разу.
У у ніч проти 5 грудня армія рф атакувала Україну двома балістичними ракетами "Іскандер-М" та 44 ударними БПЛА за типом "шахед". Оборонці українського неба відбили атаку росіян, а ППО працювала одразу в 11 областях. Частину дронів було втрачено локаційно, а один безпілотник попрямував у напрямку Білорусі.
Російська атака 28 листопада спричинила обговорення довкола роботи ППО. Попри офіційні дані про 90% збитих ракет, військові аналітики та популярні медіа ставлять під сумнів ефективність систем захисту й вимагають кадрових змін у командуванні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.