“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Всього у 2020 році відбулося 89 пленарних засідань
Комітет виборців України проаналізував відвідування парламентськими фракціями і групами пленарних засідань Верховної Ради 2020 року. Всього відбулося 89 пленарних засідань.
Про це повідомляє прес-служба КВУ,передає інформатор .
"Головними прогульниками ради стали народні депутати групи "За майбутнє". Впродовж року на пленарні засідання приходила тільки половина депутатів групи - 46%. Низькі показники реєстрації у народних депутатів "Опозиційної платформи - За життя". В середньому на засіданнях реєструвалося 53% депутатів політсили. у депутатів ВО "Батьківщина" показники відвідування на рівні 56% ", - заявили в КВУ.
Більш високі результати у депутатів групи "Довіра" і фракції "Голос". В середньому на засідання приходили 67% нардепів "Голос" і 68% - "Довіри".
"Лідерами по відвідинах раді стали народні депутати "Слуги народу" та "Європейської солідарності". В середньому на засіданнях ВР було зареєстровано 71% депутатів" Європейської солідарності" і 72% депутатів "Слуги народу", - відзначили в КВУ.
Глава комітету виборців Олексій Кошель заявив, що у 2020 році на показники відвідування Верховної ради об'єктивно вплинула ситуація з коронавірусом, проте в розрізі фракцій і груп ВР загальна тенденція не змінилася.
"Юридично за пропуск пленарних засідань ВР без поважних причин передбачені фінансові штрафи. Однак на практиці це не стало достатньою мотивацією для частини народних депутатів, які систематично ігнорували і продовжують ігнорувати засідання парламенту", - резюмував Кошель.
Нагадаємо, в грудні 30 депутатів пропустили 90% голосувань парламенту. Крім того, в Україні Люстраційний перевірка ще не завершена по семи міністрах Кабміну.
Раніше Інформатор писав, що глава Верховної ради України Дмитро Разумков розповів про перспективи парламентських виборів в Україні.