Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
росія маніпулює світ газом
володимир путін не припиняє шантажувати Європу повним відключенням газу. росія залякує країни Заходу зимовими холодами, які вже не за горами. А останнім часом рф почала поширювати ще й маніпуляції про підземні газосховища ЄС.
Центр протидії дезінформації наголошує, що тепер на росії повторюють наратив про те, що підземні газосховища (ПГС) не допоможуть ЄС пережити всю зиму:
«ПГС виконують такі функції: згладження добової та сезонної нерівномірності споживання, а також вирішення завдань, пов’язаних з усуненням форс-мажорів. Жодна з цих функцій не говорить про те, що можна накопичити газ і потім просто його споживати».
Як би не хотів путін залякати Захід, але виглядає це як вже усім звична маніпуляція. І на це вказує ряд факторів:
Енергетичний шантаж росії щодо Європи розпочався давно, але викликає все більше занепокоєння з наближенням опалювального сезону. кремль планує утримувати життєво важливі газові потоки до Європи на мінімальному рівні доти, доки триватиме протистояння щодо України. При цьому він посилюватиме тиск на Європейський Союз через його жорстку санкційну позицію. Якщо тиск затягнеться на зиму, на європейському континенті, традиційно найбільшому експортному ринку росії, може критично не вистачати палива.
Публічно рф стверджує, що скоротити постачання її змусили технічні проблеми, зокрема відсутність турбін. Але насправді кремль використовує збої в «Північному потоці» — його головному інструменті, що забезпечує Європу газом — як важіль для впливу на тамтешніх лідерів з метою перегляду болісних санкцій, які вони запровадили, і зменшення підтримки Києва. Газова суперечка є останнім підвищенням ставок у кризі через вторгнення росії в Україну та свідчить про готовність кремля відмовитися від десятків мільярдів доларів доходів від експорту заради досягнення своїх геополітичних цілей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.