Головна
Світ
12:58, 26 Липня
Информатор UA

Интро

Рашистська федерація усіма можливими способами намагається уникнути оголошення мобілізації. По це повідомляє Головне управління розвідки МО України, передає Інформатор. Недолугі росіяни активно намагаються впровадити на своїй території кампанію під гаслом від кожного суб'єкта федерації по батальйону. Фактично, кремль намагається примусити 85 регіонів рф, окупованих Крима та Севастополя, зібрати та профінансувати по одному батальйону для ведення війни проти України. Проблема в том, що на таке готові йти не всі, і дехто вже шукає шляхи обходу наказів. До прикладу, влада москви почала збирати так званий мерівський полк. До нього здебільшого потрапляють представники інших регіонів, країн Центральної Азії (Таджикистан, Киргизстан та Узбекистан). Для того, аби заманювати їх, в оголошеннях обіцяють чималі гроші. Правда, нащо вони мертвим Фактично, рф намагається всіма можливими способами уникнути оголошення повної мобілізації. Просто це не дуже буде збігатися з тим, про що кричать їхня пародія на міністерство оборони, псевдоЗМІ та вождь путін особисто. Саме тому майбутніх відвідувачів концерту кобзона в пеклі набирають через приватні компанії, росгвардію та тимчасово окуповані території України. В останньому випадку мало кого питають про бажання підписувати такі на службу, фактично, примушують. Розпочато роботу з колишніми випускниками Челябінського танкового училища в запасі у віці до 50 років. Їх закликають йти добровольцями до танкового батальйону, який орієнтовно формується в Пермі. Там організовується збірний пункт та прибувають танки Т-72, які терміново знімають з довготривалого зберігання, додає розвідка. Нагадаємо, що Україна повернула тіла 25 загиблих військових. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

рф намагається зібрати нові батальйони з усіх областей, а також залучає представників країн Центральної Азії та в’язнів

Читать на русском
рф намагається зібрати нові батальйони з усіх областей, а також залучає представників країн Центральної Азії та в’язнів

Так звані «добровольці» мають відправитися воювати проти України

Рашистська федерація усіма можливими способами намагається уникнути оголошення мобілізації.

По це повідомляє Головне управління розвідки МО України, – передає Інформатор.

Недолугі росіяни активно намагаються впровадити на своїй території кампанію під гаслом «від кожного суб'єкта федерації по батальйону». Фактично, кремль намагається примусити 85 регіонів рф, окупованих Крима та Севастополя, зібрати та профінансувати по одному батальйону для ведення війни проти України. 

Проблема в том, що на таке готові йти не всі, і дехто вже шукає шляхи обходу наказів. До прикладу, влада москви почала збирати так званий «мерівський полк». До нього здебільшого потрапляють представники інших регіонів, країн Центральної Азії (Таджикистан, Киргизстан та Узбекистан). Для того, аби заманювати їх, в оголошеннях обіцяють чималі гроші. Правда, нащо вони мертвим…

Фактично, рф намагається всіма можливими способами уникнути оголошення повної мобілізації. Просто це не дуже буде збігатися з тим, про що кричать їхня пародія на міністерство оборони, псевдоЗМІ та вождь путін особисто. Саме тому майбутніх відвідувачів концерту кобзона в пеклі набирають через приватні компанії, росгвардію та тимчасово окуповані території України. В останньому випадку мало кого питають про бажання – підписувати такі «контракти» на службу, фактично, примушують.

«Розпочато роботу з колишніми випускниками Челябінського танкового училища в запасі у віці до 50 років. Їх закликають йти добровольцями до танкового батальйону, який орієнтовно формується в Пермі. Там організовується збірний пункт та прибувають танки Т-72, які терміново знімають з довготривалого зберігання», – додає розвідка. 

Нагадаємо, що Україна повернула тіла 25 загиблих військових.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.