"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Четверо людей мають поранення, але від госпіталізації відмовились
Російські окупанти продовжують атакувати дронами Херсонську область. Вранці неділі, 14 січня, вони вдарили безпілотниками по підрозділу вогнеборців. Це сталося у селищі Станіслав.
Про атаку росіян на херсонських пожежників розповів глава Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Він підкреслив, що четверо вогнеборців отримали різні травми.
За словами Прокудіна, у пожежників зафіксували фізичне пошкодження тканини головного мозку, вибухові травмування та контузії. Втім, після огляду медиків, пожежники відмовили від госпіталізації.
Російські загарбники щодня обстрілюють Херсонську область. Окупанти скидають з безпілотників бомби, б'ють ракетами та артилерією. Внаслідок обстрілів є поранені та загиблі. Так, 6 січня росіяни обстріляли Тягинську громаду на Херсонщині. Внаслідок атаки знищена сільрада, склад з гуманітарною допомогою, пошкоджені модульні будинки ВПО.
1 січня російські окупанти обстріляли селище Велетенське у Херсонській області. Унаслідок обстрілу постраждали два житлових будинки. У одному з будинків під завалами опинилися дві жінки. 73-річна жінка отримала смертельні травми. Її тіло дістали з-під завалів працівники ДСНС. 50-річну жінку вдалося врятувати. Її госпіталізували з пораненням ноги та спини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.