Результати поєдинків Суперліги: «Дніпро» зустрілося з «Кривбасом», «Харківські Соколи» зіграли з «Миколаївом»

Після паузи для матчів збірних поновився розіграш Суперліги.

«Кривбас» відіграв 16 очок відставання, але пропустив ривок «Дніпра» та програв. «Харківські Соколи» володіли перевагою протягом усього матчу та здобули заслужену перемогу.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор .

У середу, 1 грудня, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. У першому поєдинку дня зійшлися «Дніпро» та «Кривбас». Рахунок у матчі відкрили гості, але вже незабаром «Дніпро» вів із різницею у 4 очки. На 6-й хвилині Латкович вивів уперед «Кривбас», однак першу чверть із рахунком 19:16 виграв все ж таки «Дніпро». У другій десятихвилинці перевага господарів у рахунку поступово зростала і до перерви досягла дев'яти очок. Не змінився хід гри і третьої чверті. «Дніпро» контролював ситуацію на майданчику та тримав суперника на комфортній відстані. А ось у четвертій чверті "Кривбас" став стрімко скорочувати відставання. На третій хвилині заключної десятихвилинки команди поділяв лише один точний кидок. Незабаром Попович зрівняв рахунок, реалізувавши штрафні, а Артамонов вивів "Кривбас" вперед. Однак утримати лідерство команді гостей не вдалося. "Дніпро" набрав 10 очок поспіль і перемогу з рук уже не випустив.

У другому матчі першого дня зими зустрілися «Харківські Соколи» та «Миколаїв». Гості активніше розпочали поєдинок і до кінця другої хвилини вели 5:2. Потім «Харківські Соколи» прокинулися, зробили ривок, захопили лідерство та виграли стартову десятихвилинку 25:17. Господарі тримали нитки гри у своїх руках, не дозволили супернику переламати хід поєдинку та виграли першу половину зустрічі 43:32. Після перерви ситуація на майданчику не змінилася. «Харківські Соколи» збільшили відрив до 16-ти очок і почувалися комфортно. Навіть трохи розслабившись та програвши четверту чверть, «Харківські Соколи» не випустили перемогу зі своїх «кігтів».

• "Дніпро" - "Кривбас" 76:69 (19:16, 19:13, 19:18, 19:22);
  • "Харківські Соколи" - "Миколаїв" 83:71 (25:17, 18:15, 22:17, 18:22).

Турнирная таблица Суперлиги

Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 2 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про вручення Ліонелю Мессі «Золотого м'яча», про результат матчу 1/4 фіналу Кубка України ЛНЗ - СК "Дніпро-1", а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .