Результати матчів Кубку України: «Олександрія» та СК «Дніпро-1» вийшли до 1/8 фіналу, «Інгулець» покинув турнір

Визначилися ще п'ять учасників п'ятого раунду Кубку України.

Один з лідерів другої ліги черкаський ЛНЗ вибив з розіграшу «Інгулець». «Волинь» більшу частину матчу провела в меншості і програла «Маріуполю» тільки в серії пенальті.

Про хід поєдинків Кубку України і результатах зустрічей повідомляє Інформатор .

У середу, 22 вересня, відбулися п'ять матчів четвертого раунду (1/16 фіналу) розіграшу Кубку України. Команди Прем'єр-ліги зустрічалися з представниками нижчих ліг і за правилами турніру грали на полях суперників.

У першому матчі дня «Олександрія» без особливих проблем обіграла «Таврію». А ось ще один представник елітного дивізіону українського футболу «Інгулець» програв клубу ЛНЗ з Другої ліги, пропустивши вирішальний м'яч на останніх хвилинах.

У Луцьку «Волинь» приймала «Маріуполь». Господарі залишилися в меншості на 21-й хвилині. Цюпа перед своїм штрафним руками завалив суперника, позбавивши гравця «Маріуполя» можливості вийти один на один з голкіпером.

Навіть маючи чисельну перевагу, «Маріуполь» так і не зміг забити в основний час. Без голів пройшли і додаткові 30 хвилин. А ось в серії пенальті точнішими були гравці «Маріуполя».

У Дніпрі на стадіоні «Метеор» «ВПК-Агро» зустрівся з СК «Дніпро-1». Гості відкрили рахунок на 38-й хвилині. Русін з лівого кута воротарського майданчика відправив м'яч у дальній кут воріт «ВПК-Агро».

На 49-й хвилині Ярмолюк ударом в правий нижній кут зробив рахунок 0: 2. Гравці «ВПК-Агро» не опустили руки - на 77-й хвилині Сухар відіграв один м'яч. Однак цей гол так і залишився єдиним для господарів поля.

У Києві «Оболонь» грала з «Вересом». Команди втратили кілька моментів і завершили першу половину матчу з нулями на табло. Також перед перервою «Верес» залишився в меншості. На додаток до цього «Верес» залишився ще й без головного тренера, який також отримав червону картку.

У другому таймі «Оболонь» володіла ігровою перевагою та випереджала суперника за всіма основними статистичними показниками. Однак м'яч вперто не хотів йти у ворота «Вересу». А на 80-й хвилині рідкісна атака гостей завершилася одинадцятиметровим у ворота «Оболоні». Воротар відбив перший удар Шестакова, але перешкодити гравцеві «Вересу» у добиванні м'яча в сітку вже не зміг.

• «Таврія» - «Олександрія» 1: 3 (Барлад, 34 (з пен.) - Риболовля, 2, Кожушко, 25, Демченко, 80 (з пен.));
  • ЛНЗ - «Інгулець» 2: 1 (Долинський, 38, Сторчоус, 90 - Плохотнюк, 19);
  • «Волинь» - «Маріуполь» 0: 0 (5: 6 по пенальті);
  • «ВПК-Агро» - СК «Дніпро-1» 1: 2 (Сухар, 77 - Русин, 38, Ярмолюк, 49);
  • «Оболонь» - «Верес» 0: 1 (Шестаков, 82 (з пен.)).

Решта матчів 1/16 фіналу Кубка України відбудуться 23 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про Під час матчів 1/16 фіналу Кубка України з футболу, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги.