Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У КМІС розповіли, якого б кандидата в Президенти і які б політичні партії підтримали українці, якби вибори проходили зараз
Київський міжнародний інститут соціології провів опитування на тему того, за які б політичні партії проголосували мешканці України на виборах у ВР, якби вони проходили зараз. П'ятивідсотковий бар'єр подолали чотири партії, ще одна - на межі. Також, відомі результати опитувань щодо виборів Президента - лідера, як і раніше, два.
Опитування проводили протягом п'яти днів - з 10 по 15 вересня. Опитано 2002 респонденти. Мобільні номери вибирали рандомно, - повідомляє Інформатор. Так, за даними КМІС, найбільша підтримка в партії "Слуга народу". Її підтримали 13,4% серед усіх опитуваних респондентів, а серед тих, хто точно визначився з вибором - 20%.
На другому місці "Європейська солідарність" - за них би проголосували 11,6% серед усіх і 17,4% з тих, хто точно визначився з вибором. Різниця в підтримці цих партій - у рамках статистичної похибки. Тобто формально, за результатами опитування, ці партії з приблизно однаковою підтримкою "ділять" перше і друге місця.
Третє й четверте місце ділять "ОТЗЖ" (7,8% і 11,6%) і "Батьківщина" (7,2% і 10,8%). Різниця, знову ж таки, у рамках статистичної похибки. На межі 5%-вого бар'єру знаходиться партія "Сила і Честь", яка набрала 5,2% серед усіх і 7,8% - з тих, хто визначився. Підтримка інших партій нижча "прохідного балу". У порівнянні з червнем, рейтинг партій не особливо змінився. Єдиний виняток - партія "Голос", підтримка якої знизилася з 1,5% до 0,4% серед усіх респондентів і з 2,1% до 0,6% серед тих, хто точно визначився з вибором.
Що стосується виборів Президента, то якби вони проходили у вересні, то найбільшу підтримку отримав би Володимир Зеленський - 25,4% серед усіх респондентів і 33,3% серед тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором.
На другому місці - Петро Порошенко, якого підтримали б 12,8% серед усіх і 16,8% серед тих, хто визначився. Слідом за списком йдуть Юлія Тимошенко (7,8% і 10,3%), Ігор Смешко (7,2% і 9,5%), Мураєв Євген (4,9% і 6,4%). Підтримка інших кандидатів нижча.
Результати минулого опитування, яке проводили на початку червня цього року, можна знайти тут. Про те, за якого б кандидата в президенти проголосували українці, якби вибори проходили зараз, ми писали тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.