Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Підозри отримали як чинні посадовці, так і ті, що обіймали високі владні пости у минулому
У 2023 році в Україні відкрили рекордну кількість справ проти народних депутатів, суддів та топпосадовців за всю історію боротьби з корупцією в часи незалежності. Національне агенство по боротьбі з корупцією та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про підозру 254 особам. Це - статистика за 11 місяців року, який ще не завершився.
Про це повідомляє офіційний сайт НАБУ. Пишуть, що підозри отримали як чинні посадовці, так і ті, що обіймали високі владні пости у минулому й сподівались, що за них уже не візьмуться.
"254 особам повідомили про підозру НАБУ і САП за 11 місяців 2023 року. Серед них – народні депутати, чинні та колишні топпосадовці. Це найвищий показник за всю історію антикорупційних органів. Він вкотре доводить, що для НАБУ і САП немає недоторканих, і кожен топкорупціонер має готуватися до зустрічі з ними", - йдеться у повідомленні.
У НАБУ пояснюють, що повідомлення про підозру є однією з основних стадій досудового розслідування. Її треба розуміти так: слідчі зібрали достатню кількість переконливих фактів того, що ця людина може бути причетною до злочину. І вже після набуття особою статусу підозрюваного, починається процес притягнення її до кримінальної відповідальності.
Їх було чимало, як, наприклад, справа голови Верховного суду Всеволода Князєва, якого затримали на рекордному хабарі у 2,7 млн доларів. Гроші Князєв отримав від власника групи "Фінанси та кредит" Костянтина Жеваго за ухвалення Верховним судом рішення, яке було вигідним Жеваго. Триває слідство, Князєв перебуває під вартою.
Також варта уваги справа голови Тернопільської обласної ради. Михайла Головка разом із двома заступниками звинувачують у вимаганні майже 1,8 млн гривень у підприємця для підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів. А зі свіжих новин відомо, що До НАБУ та НАЗК подали заяву на президента "Енергоатому": теща придбала будинок під Києвом за 7 мільйонів доларів. Загалом у провадженні бюро зараз перебуває понад 700 корупційних справ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.