«Реал» та «Манчестер Сіті» визначили другого фіналіста Ліги чемпіонів

Півфінальний поєдинок пройшов у Мадриді.

Переможець протистояння "Реал" - "Манчестер Сіті" у фіналі Ліги чемпіонів зіграє з "Ліверпулем". Перший матч приніс сім забитих м'ячів і завершився перемогою "Манчестер Сіті".

Про розвиток подій у матчі повідомляє Інформатор.

У середу, 4 травня, відбувся поєдинок у відповідь 1/2 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2021/22. Мадридський «Реал», який кілька днів тому став чемпіоном Іспанії, приймав «Манчестер Сіті». Команди грали у наступних складах:

Реал: Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Начо, Менді, Модріч, Каземіро, Кроос, Вальверде, Бензема, Вінісіус.

Запасні: Лунін, Фуїдіас, Алаба, Вальєхо, Асенсіо, Марсело, Йовіч, Лукас Васкес, Себальос, Родріго, Діас, Камавінга.

Манчестер Сіті: Едерсон, Вокер, Діаш, Ляпорт, Канселу, де Брюйне, Родрі, Бернарду Сілва, Марез, Габріел Жезус, Фоден.

Запасні: Стеффен, Карсон, Аке, Стерлінг, Гюндоган, Гриліш, Зінченко, Фернандіньо, Еган-Райлі, Палмер, Макейті, Лавіа.

Футболісти збірної України Олександр Зінченко та Андрій Лунін матч розпочали на лаві запасних своїх клубів. Перший небезпечний момент створили господарі поля - на 4-й хвилині Бензема з району одинадцятиметрової позначки головою пробив вище за ворота. Гравці обох команд чудово налаштувалися на безкомпромісну боротьбу і часом не стримували емоцій. Так на 9-й хвилині арбітр остудив запал суперників, показавши жовті картки Модрічу та Ляпорту. У середині тайму свій момент створив «Манчестер Сіті» - на 20-й хвилині Куртуа врятував свою команду, відбив удар Бернарду Сілви. Через три хвилини Габріел Жезус пробив поряд із правою дев'яткою воріт «Реала». Господарі відповіли небезпечним ударом Крооса зі штрафного. М'яч потрапив у Мареза, що стояв у стінці, і пішов на кутовий. Незабаром Куртуа знову виявив свій клас, парірувавши удар Фодена на 40-й хвилині.

Вже на перших секундах другого тайму "Реал" створив чудовий момент. Карвахаль здійснив рейд до штрафного майданчика «Манчестер Сіті», з правого флангу прострілив на дальню штангу, а Вінісіус із відмінної позиції не влучив у ворота. "Манчестер Сіті" став активніше пресингувати, зустрічаючи суперника вже поблизу володінь Куртуа. На 72-й хвилині на поле вийшов Олександр Зінченко, замінивши правого захисника «Манчестер Сіті» Уокера, який отримав травму. А за хвилину після появи українця гості відкрили рахунок. Зінченко розпочав атаку, що завершилася точним ударом Мареза. Після забитого м'яча «Манчестер Сіті» не відійшов до своїх воріт, а намагався розвинути успіх. На 87-й хвилині Гриліш упустив одразу два шанси остаточно схилити шальки терезів на користь команди гостей. Ну а "Реал" не здався. На 90-й хвилині Бензема скинув м'яч у воротарський майданчик і Родріго зрівняв рахунок. Через хвилину Родріго оформив дубль, головою замкнувши подачу Карвахаля з правого флангу.

Гра продовжилася у екстратаймі. На третій хвилині першого додаткового тайму арбітр призначив пенальті у ворота Манчестер Сіті за фол Діаша на Бензема. Одинадцятиметровий реалізував сам постраждалий, чітко пробивши у нижній правий кут. Наприкінці першого екстратайму Фернандіньо намагався замкнути подачу біля лівої штанги, але переправити м'яч у ворота "Реала" не зумів. Гравці помітно втомилися, і темп гри знизився. Зінченко отримав жовту картку, перервавши прохід Родріго. Сил на останній штурм у «Манчестер Сіті» забракло, і команда завершила єврокубковий сезон 2021/22. «Реал» у фіналі Ліги чемпіонів зіграє з «Ліверпулем». Поєдинок пройде у Парижі 28 травня.

• Реал - Манчестер Сіті 3:1 (в дод. час), (Родріго, 90, 90+1, Бензема, 95 (з пен.) - Марез, 73), перший матч 3:4.

5 травня стануть відомі учасники фіналів Ліги Європи та Ліги конференцій. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг півфіналу Ліги чемпіонів. "Вільярреал" - "Ліверпуль".