RU
Головна
Україна
Події
14:17, 15 Жовтня
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський виключив зі складу Ради національної безпеки і оборони (РНБО) колишнього спікера парламенту Дмитра Разумкова. Його місце зайняв нинішній спікер Верховної ради Руслан Стефанчук. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на указ президента. "Вивести зі складу Ради національної безпеки і оборони України Дмитра Разумкова", - йдеться в документі. Глава держави доручив ввести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони голову Верховної ради Руслана Стефанчука. Зазначимо, сьогодні ввечері відбудеться чергове засідання РНБО. Нагадаємо, Разумкова зняли з посади голови Верховної Ради. Крім того, президент України Володимир Зеленський вважає, що Разумков більше не член команди, а партійці Слуги народу мають до нього мільйон питань. Також Інформатор писав, яка коаліція може з'явитися у Верховній Раді після відставки Разумкова. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Разумкова виключили зі складу РНБО: хто займе його місце

Читать на русском
Разумкова виключили зі складу РНБО: хто займе його місце

Його місце зайняв Руслан Стефанчук

Президент Володимир Зеленський виключив зі складу Ради національної безпеки і оборони (РНБО) колишнього спікера парламенту Дмитра Разумкова. Його місце зайняв нинішній спікер Верховної ради Руслан Стефанчук.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на указ президента.

"Вивести зі складу Ради національної безпеки і оборони України Дмитра Разумкова", - йдеться в документі.

Глава держави доручив ввести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони голову Верховної ради Руслана Стефанчука.

Зазначимо, сьогодні ввечері відбудеться чергове засідання РНБО.

Нагадаємо, Разумкова зняли з посади голови Верховної Ради. Крім того, президент України Володимир Зеленський вважає, що Разумков більше не член команди, а партійці «Слуги народу» мають до нього мільйон питань.

Також Інформатор писав, яка коаліція може з'явитися у Верховній Раді після відставки Разумкова.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.