«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Це справжній синтез поколінь, у якому два різні музичні світи обʼєдналися в одній пісні, поєднавши досвід і новаторство, традиції й експерименти. Ця пісня про розкіш кохання, яка розвіюється, про любов, яка щезає, залишаючи після себе лиш "Шик і дим".
Окупанти вчинили масований обстріл підприємства
Від дій агресорів постраждали також склади, розташовані поруч.
За даними Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, рашисти своїми діями просто знищили Кременчуцький нафтопереробний завод. Ворог вчинив цілеспрямований масований обстріл об'єкта.
Крім іншого, також було знищено склади паливно-масляних матеріалів. Без постраждалих внаслідок обстрілу також не обійшлося.
«Інфраструктуру підприємства знищено. Завод не працює. Наші рятувальники продовжують героїчно гасити пожежу», – розповів голова Полтавської Обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
Зазначається, що кілька людей внаслідок події отримали травми. Незважаючи на спрямованість діяльності об'єкта, зараз немає жодної екологічної катастрофи, тому не варто розводити паніку. Рятувальники контролюють ситуацію.
Жителів Полтавської області також закликали не піддаватися паніці на тлі цього обстрілу. Наразі палива на заправках вистачає, але оскільки люди вирішили масово закупитись бензином, створюючи великі черги, це може призвести до штучного дефіциту.
Нагадаємо, що окупанти пошкодили газогін під Сєверодонецьком: майже вся Луганська область залишилася без газу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.