Головна
Україна
Події
11:29, 1 Квітня
Информатор UA

Интро

У Мелітополі російські окупанти намагаються провести з Криму свою лінію інтернету. Вони у любий спосіб намагаються заблокувати доступ до інтернету та мобільний зв'язок. Про це в ефірі телемарафону заявив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор. "Сьогодні вони підводять у місто своє оптоволокно з Криму, щоб повністю заблокувати інтернет. Ми знаємо, що у РФ не всесвітня мережа інтернет, а якийсь свій урізаний, заблокований інтернет", - зазначив Федоров. За його словами, зараз рашисти намагаються заблокувати інформацію. "Вже майже тиждень блокується телефонна мережа та мобільний зв'язок, інтернету теж немає. Це робиться, щоб вкинути мешканців в інформаційний вакуум", - наголосив Федоров. Нагадаємо, у п'ятьох містах України немає мобільного зв'язку. Крім того, українців просять не брати слухавку з невідомих номерів це можуть бути окупанти. Також Інформатор писав, що у Мелітополі голови ОСББ співпрацюють з окупантами, вони складають списки, де живуть військові та чиновники. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

Рашисти тягнуть до Мелітополя інтернет з окупованого Криму

Читать на русском

Вони також захопили телевежу

Читать на русском
Рашисти тягнуть до Мелітополя інтернет з окупованого Криму

Вони також захопили телевежу

У Мелітополі російські окупанти намагаються провести з Криму свою лінію інтернету. Вони у любий спосіб намагаються заблокувати доступ до інтернету та мобільний зв'язок. 

Про це в ефірі телемарафону заявив мер Мелітополя Іван Федоров, – передає Інформатор.

"Сьогодні вони підводять у місто своє оптоволокно з Криму, щоб повністю заблокувати інтернет. Ми знаємо, що у РФ не всесвітня мережа інтернет, а якийсь свій урізаний, заблокований інтернет", - зазначив Федоров.

За його словами, зараз рашисти намагаються заблокувати інформацію.

"Вже майже тиждень блокується телефонна мережа та мобільний зв'язок, інтернету теж немає. Це робиться, щоб вкинути мешканців в інформаційний вакуум", - наголосив Федоров. 

Нагадаємо, у п'ятьох містах України немає мобільного зв'язку. Крім того, українців просять не брати слухавку з невідомих номерів – це можуть бути окупанти.

Також Інформатор писав, що у Мелітополі голови ОСББ співпрацюють з окупантами, вони складають списки, де живуть військові та чиновники. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.