Головна
Україна
Події
20:16, 30 Червня
Информатор UA

Интро

Рашисти планують оточити Лисичанськ, але українські військові контролюють ситуацію та не дають окупантам реалізувати свої цілі. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передає Інформатор. "Дивіться, такий ризик (оточення - ред.) в принципі є і він давно є, тому що давно намагалися Попасне перерізати або з Білогорівки, такі варіанти в теорії є. Але на практиці наші військові бачать всю мапу бойових дій, бачать, звідки підходять ворожі сили, бачать, де в них там є резерви, де можуть бути певні проблеми. Тому вони там все контролюють", - сказав він. Гайдай додав, що інформація від окупантів про нібито оточення Лисичанська є неправдивою. За його даними, зараз рашисти перебувають на околицях міста, вуличні бої не ведуться. Раніше ми писали, що ситуація в Лисичанську наразі нагадуєте, що відбувалося в Сєвєродонецьку трохи понад місяць тому, на початку штурму міста. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Рашисти планують оточити Лисичанськ, але ЗСУ контролюють ситуацію - Гайдай

Читать на русском
Рашисти планують оточити Лисичанськ, але ЗСУ контролюють ситуацію - Гайдай

Наші захисники не дають окупантам реалізувати свої цілі

Рашисти планують оточити Лисичанськ, але українські військові контролюють ситуацію та не дають окупантам реалізувати свої цілі.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, передає Інформатор

"Дивіться, такий ризик (оточення - ред.) в принципі є і він давно є, тому що давно намагалися Попасне перерізати або з Білогорівки, такі варіанти в теорії є. Але на практиці наші військові бачать всю мапу бойових дій, бачать, звідки підходять ворожі сили, бачать, де в них там є резерви, де можуть бути певні проблеми. Тому вони там все контролюють", - сказав він.

Гайдай додав, що інформація від окупантів про нібито оточення Лисичанська є неправдивою. За його даними, зараз рашисти перебувають на околицях міста, вуличні бої не ведуться.

Раніше ми писали, що ситуація в Лисичанську наразі нагадує те, що відбувалося в Сєвєродонецьку трохи понад місяць тому, на початку штурму міста.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.