«Рапід» вибив «Анортосіс» і зіграє з «Зорею», «Селтік» пройшов «Яблунець»: результати матчів Ліги Європи і Ліги конференцій

Визначився суперник «Зорі» в четвертому раунді кваліфікації Ліги Європи.

«Рапід» програв матч-відповідь Ліги Європи кіпрському «Анортосісу». Однак велика перемога в домашньому матчі дозволила австрійцям вийти в наступний раунд.

Про результати матчів третього відбіркового раунду Ліги Європи і Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У четвер, 12 серпня, відбулися матчі-відповіді третього відбіркового раунду Ліги Європи і Ліги конференцій. Суперником «Зорі» ставав переможець пари «Рапід» (Австрія) - «Анортосіс» (Кіпр). Здобувши домашню перемогу 3: 0, австрійський клуб відправився на Кіпр з гарним запасом міцності.

У компенсований до першого тайму час гол Лафферті подарував надію «Анортосісу». Однак на 64-й хвилині Кара зрівняв рахунок і максимально ускладнив завдання для кіпріотів. І хоча на 88-й хвилині забитий Русіасом м'яч приніс «Анортосісу» перемогу, за сумою двох матчів далі пройшов віденський «Рапід».

• ХІК(Фінляндія)- Нефтчі (Азербайджан) 3: 0, перший матч 2: 2;
  • Анортосіс (Кіпр) - Рапід Відень(Австрія)2: 1, перший матч 0: 3.

• Фолу (Люксембург) - Лінфілд (Північна Ірландія) 2: 1, перший матч 2: 1;
  • Олімпія (Словенія) - Санта-Клара (Португалія) 0: 1, перший матч 0: 2.

Матчі четвертого відбіркового раунду відбудуться 19 і 26 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Челсі» в матчі за Суперкубок УЄФА, а також про результати матчів третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут