Головна
Україна
22:13, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У середу, 23 листопада, рф завдала чергову масовану атака по містам України. Внаслідок ракетного удару у Вишгороді Київської області кількість загиблих зросла до 7 чоловік. Про це повідомив голова Київської ОВА Андрій Кулеба, - передає Інформатор. Він додав, що сьомий постраждалий загинув у лікарні. "Київщина. Внаслідок обстрілу станом на зараз у реанімації померла сьома людина. Світла пам’ять загиблим", - написав він о 20:40.  Кулеба додав, що енергетики продовжують ремонтні роботи, щоб якнайшвидше відновити електрику в області. Близько ста бригад працюють цілодобово. Без електрики залишається ще 70% мешканців Київщини. "Інфраструктуру та житло ми відбудуємо. Але людські життя не повернемо. Проте помстимося за кожного. Росія нестиме відповідальність за усі злочини", - написав він. Удар по Вишгороду 23 листопада Нагадаємо, 23 листопада російські окупанти вкотре завдали по Україні масованого ракетного удару. Одна із російських ракет влучила у багатоповерхівку у Вишгороді на Київщині. Внаслідок цього сталася пожежа.  Внаслідок атаки постраждали 35 осіб. Серед них – шестеро дітей. Найменшій дівчинці виповнилося лише п’ять років. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ракетний удар по Вишгороду: кількість жертв зросла

Читать на русском

Ще один постраждалий загинув у лікарні

Читать на русском
Ракетний удар по Вишгороду: кількість жертв зросла
Ілюстративне фото

Ще один постраждалий загинув у лікарні

У середу, 23 листопада, рф завдала чергову масовану атака по містам України. Внаслідок ракетного удару у Вишгороді Київської області кількість загиблих зросла до 7 чоловік.

Про це повідомив голова Київської ОВА Андрій Кулеба, - передає Інформатор. Він додав, що сьомий постраждалий загинув у лікарні.

"Київщина. Внаслідок обстрілу станом на зараз у реанімації померла сьома людина. Світла пам’ять загиблим", - написав він о 20:40. 

Кулеба додав, що енергетики продовжують ремонтні роботи, щоб якнайшвидше відновити електрику в області. Близько ста бригад працюють цілодобово. Без електрики залишається ще 70% мешканців Київщини.

"Інфраструктуру та житло ми відбудуємо. Але людські життя не повернемо. Проте помстимося за кожного. Росія нестиме відповідальність за усі злочини", - написав він.

Удар по Вишгороду 23 листопада

Нагадаємо, 23 листопада російські окупанти вкотре завдали по Україні масованого ракетного удару. Одна із російських ракет влучила у багатоповерхівку у Вишгороді на Київщині. Внаслідок цього сталася пожежа.  Внаслідок атаки постраждали 35 осіб. Серед них – шестеро дітей. Найменшій дівчинці виповнилося лише п’ять років.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.