“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Як почуваються постраждалі від ракетного удару в Одесі
23 квітня окупанти завдали ракетних ударів по Одесі. Загалом у місті було чотири вибухи – один із снарядів потрапив у житловий будинок. Загинули 6 людей, у тому числі 3-місячна дитина. Постраждалих не менше 15.
Детальніше про те, що сталося, ми писали тут і тут, - повідомляє Інформатор. Стало відомо, як почуваються постраждалі.
Як розповів Микола Турчин – директор одеської лікарні, станом на 24 квітня на стаціонарному лікуванні перебувають 10 людей. Характер ран - осколкові поранення, переломи та опіки. Стан усіх пацієнтів стабільний, двоє людей готуються сьогодні до виписки. Усі постраждалі отримують необхідну допомогу – зокрема, з людьми працюють психологи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.