“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Затримуються 5 потягів
В Україні точково знеструмлена залізнична інфраструктура в 4 областях. Через це 5 поїздів "Укрзалізниці" прямують із затримками на понад 30 хвилин. Київська кільцева електричка прямує за розкладом.
Про це повідомила пресслужба компанії. Затримуються такі рейси:
"Усі "Фортеці незламності" на вокзалах мають резервне живлення та прихищають людей. Посадка та висадка на поїзди триває через підземні переходи, де це можливо, а ми нагадуємо, що в разі спізнення через тривогу на свій поїзд, ви можете з тим же квитком протягом доби доїхати будь-яким іншим рейсом того ж напрямку", - йдеться в повідомленні компанії.
Там також зазначили, що поїзд 38 Запоріжжя-Київ прибув на 20 хвилин пізніше, бо затримався на дільниці Славгород-Синельниково. Посеред колії лежали уламки збитого «Шахеда».
Вранці 29 грудня по всій Україні оголосили повітряну тривогу. За попередніми даними, причина — як активність авіації на території Білорусі, так і активність ракетоносіїв у морі. В ОП повідомляють про ймовірність запуску близько 100 ракет у декілька заходів. У декількох областях повідомили про роботу ППО. Детальніше про атаку читайте тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.